Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki, który z ostatnich Falloutów najbardziej godny ogrania? Nie grałem w żadną cześć, nie znam fabuły ani tego świata i chciałem się z nim zapoznać,wiem że pierwsze części są najlepsze ale też odrzuca mnie przestarzała grafika, szukam złotego środka :)

#fallout #gry #pc #ps4 #xbox
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cleveland: Ja od 1 i 2 się odbiłem bo jednak jest trochę archaiczne.
3 jest samo w sobie średnio ciekawe.
New Vegas jest bardzo spoko jeśli chodzi o fabułę/wybory/dialogi, ale technicznie to totalne nieporozumienie, liczba crashy, błędów, wywalanie do pulpitu przebiło sufit.
Fallout 4 to fajna gierka z totalną padaką jeśli chodzi o fabułę i dialogi.
  • Odpowiedz
@cleveland: New Vegas, potwierdzam.
Tym niemniej - zdecydowanie polecam dać szansę jedynce i dwójce. To najlepsze wprowadzenie do świata. Gry mają świetne fabuły, genialne postacie i doskonałe zadania poboczne. Grafika... oczywiście, trudno przekonywać kogoś komu się nie podoba do tego żeby mu się spodobała, ale, po pierwsze - w grach fabularnych ma jednak drugorzędne znaczenie a po drugie - kurde, mie tam się podoba ten styl. Jest brudno, szaroburo, wszystko
  • Odpowiedz
@cleveland Fallout 3 wcale nie jest aż tak tragiczny jak niektórzy w necie piszą. Jeśli spodoba ci się rozgrywka w New Vegas to możesz spokojnie grać w trzecią część. Jest gorsza od NV ale bez przesady.
  • Odpowiedz
@cleveland: kupiłem F3 na steamie dawno temu. Nigdy nie udało mi się w niego pograć dłużej, niż 5 minut, bo wywalało mnie z gry. Dam mało popularną propozycję: Tactics.
  • Odpowiedz
@cleveland: Właśnie ogrywam Ne Vegas po raz drugi i bawię się tak samo zajebiście jak pierwszym razem :)

Koniecznie kup wersję Ultimate Edition, bo fabularne DLC są świetne. Z nimi czeka Cię na luźno około trzycyfrowa liczba godzin dobrej zabawy.

Polecam :)
  • Odpowiedz
@cleveland: W skrócie: Fallout New Vegas jeśli chodzi o Fallouty. Wiadomo, F1 i F2 to solidniejsze pozycję jeśli chodzi o zawartość Fallouta w Falloucie ale dla dzisiejszych graczy są wymagające.

Są jeszcze inne gry wydane pod oficjalną marką takie jak Fallout 3 czy Fallout 4 i w nie się gra przyjemnie (Tacticsa, BoSa i 76 pomijam bo to już co innego), ludziom się podobają ale można je określić bardziej fanficami.
  • Odpowiedz