Wpis z mikrobloga

Jedyny plus tych obostrzeń jest taki, że parkingi pod moim mieszkaniem nie będą #!$%@? przez rodziców, którzy odbierają dzieci z pobliskiego przedszkola. Wyobraźcie sobie, że miejsca do parkowania naprawdę jest full, a jak przyjeżdżam o 16, to ludzie dostają #!$%@? i potrafią nawet stanąć w połowie drogi wewnętrznej i zagrodzić cały przejazd, bo trzeba dżesikę odebrać.

A ja chcę po prostu zrobić obiad i zabrać się do reszty swoich obowiązków. W dodatku remontują mi główną ulicę i jak nie znajdę miejsca, to muszę zrobić wielkie kółko wokół osiedla i z kilometr błądzę, a czasem kilka razy XD

#pracbaza #koronawirus
  • 8
@szumowina: @Sok_Mandarynkowy: U mnie jest wąska droga dwukierunkowa, po obu bokach są zaparkowane samochody że w efekcie powstała droga jednokierunkowa bo nie ma jak się minąć. Mieszkam obok hali sportowej gdzie są zajęcia dla gówniaków od 16 do 20, te cipy potrafią stanąć na środku na 5 minut blokując cały przejazd bo wysadzają gówniaka pod samym wejściem, oczywiście muszą mu podać cały strój, pogadać, a Ty stój za wielmożnym panem