Wpis z mikrobloga

Cześć, mireczki i mirabelki. Jesteśmy portalem poświęconym biznesowi, marketingowi i e-commerce. Często piszemy o startupach, analizujemy różne narzędzia czy trendy w digitalu, a także przeprowadzamy wywiady z przedsiębiorcami. Nierzadko korzystamy również z wypowiedzi ekspertów od e-commerce, SEO itp. Jeśli ktoś z Was ma jakiś ciekawy #startup bądź przedsiębiorczą historię, którą chciałby się podzielić, to zapraszamy do wysyłania wiadomości. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Na dzień dobry mamy deal do kogoś, kto specjalizuje się w #ux w #ecommerce - będziemy pisać artykuł o wpływie wcześniej wymienionego na konwersję i sprzedaż w sklepach internetowych. Potrzebna nam pomoc merytoryczna i kilka komentarzy, które później będziemy mogli zacytować. Jest tutaj ktoś chętny podzielić się swoją wiedzą?

#marketing #biznes
  • 6
  • Odpowiedz
@Iudex: To nie Michał, tylko Damian - świeżak. ;) MiB od grudnia przechodzi małą rewolucję i zmartwychwstaje. Mamy nadzieję, że będziemy mieć coraz więcej ciekawych treści, a przy okazji, że na Wykopie znajdziemy też fajne osoby do pogadanki.
  • Odpowiedz
@Marketing_i_Biznes: cześć "Mirku" (nadal nie mogę się przyzwyczaić do tej wykopowej nomenklatury). Zapytam hejtersko: czym Wasz "portal" różni się od uznanej konkurencji typu np. mamstartup.pl? Poczytałem Wasze materiały i naprawdę nie ma tam absolutnie nic nowatorskiego... ale może coś przeoczyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz