Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 41
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień dobry. 07:02:00, Czwartek, 25 marca 2021. Imieniny: Marioli, Wieäczysława, Ireneusza. Słońce wstało dziś o 05:36. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 12 godzin i 32 minuty, w zenicie znajdzie się o 11:52 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 18:08. Ciemna noc zapadnie o 19:27, ale gwiazd można wypatrywać od 18:44.
  • 27
@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @shitty_support: @Pjotsze @omi-omi: @Dziesion: @buczubuczu @Najlepszy_kolega_Damiana: @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: @AllGoesWrong: @slabehaslo: @Jurgen_Van_Beethoven: @petla_sprzezenia: @mobutu2: @Hansim33: @zeMadafaka: @TheBloody: @lenythenub: @joolekk: i reszta ()

Miłego kochani! Weekend coraz bliżej więc humor gitówa. Zamiast zająć się magisterką to robię inne projekty coby mieć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@omi-omi: mmm stupki i udka, mniam.

Weźcie mnie nie denerwujcie z tym słońcem, prognozy zapowiadają a tu smętnie i chmury. To ja dupce takie prognozy.

W domu dalej trwa saga pt "czy się szczepimy, czy objawy bliżej określone =KOWID2137?". Chłopaki tu podpowiedzieli potężny pomysł, jak uniknąć kwarantanny (i ja i żona czujemy się dobrze, objawów brak), że powiemy sanepidowi, że mamy osobne wejścia (Inb4 szurze, przez ciebie zginie personel firmy w
Dobry wieczór, dzisiejszy dzień w pracy pełen zadań. Ziomek który robił swoje zadania obok mnie się #!$%@?ł i uruchomił alarm ppoż ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dobrze że dziś ładna pogoda i ciepło było. Trafił w pore obiadową więc ewakuacja zbyt sprawnie nie poszla, a część co wiedziała, że nic się nie pali nawet nie opuściła budynku. ( ͡º ͜ʖ͡º).
@algus zawsze znajdzie się