Wpis z mikrobloga

ploboszcz wyszedl odebrac zakupy od taksówkarza i z nim krotko pogadal bo przez telefon mieli spine. W tym czasie jarek przeczesywal chate i zagladal w rozne zakamarki. Jak proboszcz wrocil to chat zaczal pisac ze jarek kombinowal podczas jego nie obecnosci, plobi nie wierzyl, a jarek sie speszyl troszke i mowil ze sobie idzie juz bo go oskarzają.
Jak wychodzil chcial od ploboszcza 2 dychy na jaranie na co on ze on juz nie ma hajsu. Jarek wzial mu portfel i wyjal hajs. Plobi mowi ze musi miec na jedzenie i zeby mu oddal. Jarek mowi rzeczy w stylu "mam kurtke sciagnac, chcesz sie klocic? To jest juz moje, poradzisz sobie wiem ze masz wiecej widzialem w czerwonym sloiczku" czemu plobi zaprzeczal. Pawel nadal mowi ze musi miec na jedzenie i zeby nie wyszedl na totalnego frajera to mowi zeby jarek zostawil se"l"delki zeby to chociaz na wymianę dóbr wyglądalo ale jarek na to nie poszedl i tak wlasnie probi zostal skrojony na 5 dych w swoim wlasnym mieszkaniu. "Czerwony" sloiczek bo tak naprawde rozowy istnial bo po wyjsciu jarka probi wyciagnal z niego trumienny hajs i nerwowo przeliczal

#proboszcz #ksiadztv #proboszczproboszcz #danielmagical #patostreamy
  • 2