Wpis z mikrobloga

Właśnie skapnalem się jak Poczta Polska robi nas w bambuko. Kiedy zamawiałem rzeczy przez PP, dochodziły do Polski z Chin w ciągu tygodnia, a później przepadały gdzieś na miesiąc/dwa miesiące / nawet dłużej...
Teraz kiedy zamówiłem paczkę z Chin przez InPost, dostałem ją nieco ponad tydzień od kupna.

#aliexpress #alipaczka #alipaczkapoleca #zakupyzchin
  • 21
@Andczej: Słucham? Dotychczas kupowałem tylko przez PP. Paczki zawsze przyjeżdżały na mój adres w ciągu kilku miesięcy. Teraz kupiłem przez InPost i paczka doszła pod wskazany adres w ciągu nieco ponad tygodnia.

Co ma tracking do praktyk stosowanych przez przewoźników ?
@ak44: tak, tylko zamówienie musi być powyżej chyba 25zl. I wtedy wysyłka jest darmowa do paczkomatu. No i paczka tak jak mówiłem, przyjeżdża bardzo szybko.
Jak wybierzesz transport przez pocztę polską, to paczka ci dojdzie za pół roku xdd
@wkurzona_pinezka możesz podrzucić jakiś taking z inpostem na PW?

Wnerwia mnie to w pp że paczka jest w Polsce, a zanim przejmie ją werv Warszawa mija trochę czasu i na samym wer też musi odleżeć parę dni.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wkurzona_pinezka: ciągle czekam na tracking paczek leżących miesiącami w Polsce

Jak wybierzesz transport przez pocztę polską, to paczka ci dojdzie za pół roku xdd


Bzdura, wszystko zależy od metody wysyłki ASS 0045 potrafi dojść w czasie podobnym co paczkomatem bo na etapie Chiny - polska to ten sam pośrednik

bo paczka nie była z aliexpress standard shiping tylko cainiao.


Bo cainiao to pośrednik obsługujący ASS
@ak44: No i ? Ja zamówiłem rzecz na którą trzeba mieć w Polsce pozwolenie z policji i #!$%@?. Celnicy tak naprawdę mają wyrąbane na to. Nie ma mowy żeby otwierali paczki z jakimś tanim gównem z aliexpress.
@ak44: tak, tylko zamówienie musi być powyżej chyba 25zl. I wtedy wysyłka jest darmowa do paczkomatu. No i paczka tak jak mówiłem, przyjeżdża bardzo szybko.


@wkurzona_pinezka: może być nawet za 1$, ostatnio kupowałem pierdołę za 1,5$, za dostawę dopłaciłem drugie 1,5$ i paczka szła do paczkomatu ;)