Wpis z mikrobloga

1. Nowe DLC do CK3, cza kupić, cza grać.
2. Start w 867 roku, jako 17 letni wiking-watażka.
3. Seduction jako pierwszy focus, coby rozsiać geny wszędzie gdzie się da.
4. Ej, dziwne, dlaczego po udanym uwodzeniu nie mogę wybrać opcji "lover"?
5. #!$%@?, ruchaj wszystko co się rusza i na drzewo nie ucieka.
6. Fast forward o 50 lat.
7. Cała Skandynawia wyruchana wzdłuż i wszerz, liczba bękartów sięga pięćdziesięciu.
8. Wciąż nie mam żadnego lovera, postanawiam rozkminić o co chodzi - może jakaś zmiana w mechanice, w związku z nowym patchem?
9. Zorientuj się że twój ziomek jest gejem i na kochanka może wziąć wyłącznie mężczyzn.
10. Ogarnij że w ciągu tych 50 lat twój ziomek-gej wyruchał niemalże całą damską populację Półwyspu Skandynawskiego.
11. W tym połowę własnej rodziny, bo inbred to bardzo fajny trait.
12. Stwierdź że stworzyłeś najbardziej heteroseksualnego geja w historii.
13. Przegraj pojedynek z jednym z wasali, któremu wyruchałeś żonę, dwie konkubiny, matkę, ciotkę, trzy siostry i cztery córki.
14. Zgiń od ciosu toporem w krocze. Ajronik.
15. Twój następca jest jednocześnie twoim synem - i wnukiem.

Kocham tę grę.

#gry #ck2 #ck3
  • 5
  • Odpowiedz
@vateras131: Polecam spróbować, CK3 jest tytułem bardzo przyjaznym nowym graczom. Masz samouczek, masz bardzo fajny system podpowiedzi, tłumaczących wszystkie "trudniejsze" terminy - to zdecydowanie nie jest Europa Universalis, topiąca gracza hektolitrami wskaźników, mechanik, tabelek i widoków mapy. Jedna-dwie kampanie i na luzie ogarniesz co się #!$%@? na ekranie.

Warto, IMO - tak CK2 jak i CK3 to zdecydowanie najlepsze symulatory średniowiecznego władcy ever. Mechanicznie są to gry stosunkowo proste, bez
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mnik1: tu się zgodzę, mało grałem w ck2 i EU4 tyle prawie co nic. Ale postanowiłem że kupię sobie jak była premiera. Gry można się szybko nauczyć no i wciąga, ale jest czasami bardzo łatwa.
  • Odpowiedz