Wpis z mikrobloga

No Man’s Sky to najlepsza gra jaka wg mnie kiedykolwiek wyszła. A utwierdziłem się o tym po zawodzie jaki mnie spotkał w #cyberpunk2077 jak po przegraniu wielu tytułów AAA które są kopiami samych siebie.

Żadna inna gra nie daje graczowi takich możliwości eksploatacji nieskończonej ilości światów co NMS. Przy tym wszystkim możemy wybudować także nieskończoną ilość swoich baz czy farm które pozwolą nam zarabiać miliony jednostek dziennie. Przy tym trzeba wspomnieć ze zarabiać można tu na wszystkim i to nieograniczone kwoty. Jest to w dodatku gra multi, która nie ma żadnych ukrytych opłat czyli nie ma w grze żadnego sklepu który by umożliwiał zakup czegoś za prawdziwą kasę. Wszystko w tej grze jest na swoim miejscu. Wszystkie pacze wprowadzają coś nowego jak frachtowce czy statki obcych. Ogólnie polecam, wbiłem już 300h i ciagle ta gierka mi się nie nudzi.
#ps4 #gry #nomanssky #xbox
J.....i - No Man’s Sky to najlepsza gra jaka wg mnie kiedykolwiek wyszła. A utwierdzi...

źródło: comment_1616492763WwjVnNpEuw25rCzFsbn07K.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@calka-rekurencyjna: Schematy potrzebne do zakupu projektów budowlanych tez wykopujesz z ziemi ale najpierw musisz je znaleźć za pomocą skanera. Na początek polecam budować bazy z gotowych prefabrykatów, jest łatwo i ładnie wyglądają:)
  • Odpowiedz
@Cinkito: @Janusz_z_Rivii: recenzja taka że klocuch by się nie powstydził xD „gra jest super bo można w niej zarabiać dużo piniendzy, można budować dużo baz i farm żeby zarabiać jeszcze więcej piniendzy. No i ogólnie zarabia się piniondze”. Namówiłeś xD
  • Odpowiedz
@enzojabol: A co ja jestem jakimś redaktorem któremu płacą za pisanie na portalach o grach czy innym youtuberem który zarabia na wyświetleniach żeby pisać bardziej kwieciście? Usuń konto.
  • Odpowiedz
@Janusz_z_Rivii: Ale mi nie chodzi o styl tylko o to, ze jako główny plus gry wymieniasz to, że można w niej pieniądze zarabiać i budować dużo farm żeby zarabiać pieniądze xD faktycznie, niesamowita sprawa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Janusz_z_Rivii: Kurczę, zainteresowałeś mnie! Kupiłem tą grę kilka lat temu i odpadłem. Chętnie wrócę po twoich wypowiedziach. Mam pytanie. Grać w tym trybie co ma sie wszystko dostępne od początku i bez limitów, czy w klasyczny tryb, który mnie kiedyś odtrącił?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Żadna inna gra nie daje graczowi takich możliwości eksploatacji nieskończonej ilości światów co NMS

@Janusz_z_Rivii: *Nie licząc Minecrafta i tysiąca innych proceduralnie generowanych sandboxów xD
Najzupełniej serio - akurat światy w NMS zawiodły mnie jak mało co w tej grze. Wyglądają *dosłownie** jak szum perlina, z okazyjnie dorzuconym generycznym budynkiem, górą czy dołem. Absolutne 0 charakteru mają - żadnych rzek, wyróżniających się rzeźb terenu, wszystko takie samo. Potem człowiek odpala
  • Odpowiedz
@Zwanek: A ja liczę że zagrasz w No Mans Sky a potem napiszesz swoją opinie na temat tej gry jeszcze raz. Poza tym czepiasz się na sile pisząc o jakiś rzekach, gdzie na planetach są jeziora, morza, są tez w całości zalane. No ale ok, nie ma rzeki wiec gra to lipa.

Porównywanie pikselowego Munecrafta do No Mans Sky tylko pokazuje ze nie masz chłopie żadnego pojęcia o tym co
  • Odpowiedz