Wpis z mikrobloga

No Man’s Sky to najlepsza gra jaka wg mnie kiedykolwiek wyszła. A utwierdziłem się o tym po zawodzie jaki mnie spotkał w #cyberpunk2077 jak po przegraniu wielu tytułów AAA które są kopiami samych siebie.

Żadna inna gra nie daje graczowi takich możliwości eksploatacji nieskończonej ilości światów co NMS. Przy tym wszystkim możemy wybudować także nieskończoną ilość swoich baz czy farm które pozwolą nam zarabiać miliony jednostek dziennie. Przy tym trzeba wspomnieć ze zarabiać można tu na wszystkim i to nieograniczone kwoty. Jest to w dodatku gra multi, która nie ma żadnych ukrytych opłat czyli nie ma w grze żadnego sklepu który by umożliwiał zakup czegoś za prawdziwą kasę. Wszystko w tej grze jest na swoim miejscu. Wszystkie pacze wprowadzają coś nowego jak frachtowce czy statki obcych. Ogólnie polecam, wbiłem już 300h i ciagle ta gierka mi się nie nudzi.
#ps4 #gry #nomanssky #xbox
J.....i - No Man’s Sky to najlepsza gra jaka wg mnie kiedykolwiek wyszła. A utwierdzi...

źródło: comment_1616492763WwjVnNpEuw25rCzFsbn07K.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Janusz_z_Rivii: podziwiam, że z gry, która tak bardzo dostała po dupie przy premierze zrobili tak dobrą grę. Nie poddali się, walczyli, aktualizowali i koniec końców wyszła im porządną gra
  • Odpowiedz
@Janusz_z_Rivii: Pograłem ostatnio 3h i nie wciągnęła mnie jakoś szczególnie, wybudowałem pierwszą bazę, pierwszą elektryczność itp. i w sumie mam wrażenie, że później będzie robiło się na okrągło to samo. A może się mylę?
  • Odpowiedz
podziwiam, że z gry, która tak bardzo dostała po dupie przy premierze zrobili tak dobrą grę. Nie poddali się, walczyli, aktualizowali i koniec końców wyszła im porządną gra


@Cinkito: Niewielu produkcją to się udaje. Ja pamiętam tylko NMS i w sumie RS: Siege w ostatnim czasie.
@Janusz_z_Rivii: Aż czasami żałuje że nie kupiłem jej za 40-50 zł na etapie jak była crapem :D na jakiej platformie grasz?
  • Odpowiedz
@Krs90: Za zainstalowałem No Mans Sky na ps4 z pudełka a była to wersja 1.0. Pamietam ze psioczyłem cały dzień ze straszne gowno kupiłem XDDDDD potem weszła aktualizacja
  • Odpowiedz
@Krs90: no NMS z poziomu gry z------j z góry na dół z każdej strony, jednego z największych rozczarowań (do czasów Cyberpunka to NMS było często stawiane jako przykład żeby nie preorderować gier) doszło do etapu gry, która zdobyła nagrodę najlepszej "ongoing" gry - nie wiem jak to przetłumaczyć żeby oddać sens. Naprawdę świetną robotę wykonali przy tej grze i masa szacunku, choć i tak szkoda, że na premierę wyszło jak
  • Odpowiedz
@Janusz_z_Rivii: Tak, dokładnie ten reaktorek malutki na wyngiel :-D. Po prostu grając w tę grę odczuwałem taką wszechobecną pustkę, nic się nie działo, a ja nie robiłem niczego ciekawego, tylko ciągle zbierałem kolejne surowce, żeby przeżyć (coś doładować/aktywować) i zbudować kolejną rzecz, następnie znowu zbieranie surowców i tak na okrągło. Jestem ciekaw czy dalej jest jakaś odmiana?
  • Odpowiedz
@Cinkito: Dla mnie zadziwiające jest to że oni centa za tą grę dalej dodatkowo nie biorą. Kupujesz raz i masz spokój. Żadnych zakupów w grze za prawdziwy hajs a to gra multi również
  • Odpowiedz
@Smartek: Ten piecyk od energii to olej. Ja mam z niego będę. Wprowadzili coś co służy tylko w jednym momencie gdy XD niebwyobrazam sobie masochisty co by tak produkował energię do bazy XD
  • Odpowiedz