Wpis z mikrobloga

Właśnie skończyłem książkę Can't Hurt Me - David'a Goggins'a. Na kolesia trafiłem podczas przeglądania shotów z podcastu Joe Rogana. Bardzo porywająca historia kolesia, który wychował się w domowym piekle. walczył ze swoimi słabościami i przekuł to w bycie twardszym od gwoździa trumiennego. Początek to opowieść o jego dzieciństwie, potem podróż przez przeciętność życia pełnego wymówek aż po moment przełomowy gdzie zaczął ogarniać swoją kuwetę. Czyta się to w większości czasu z zapartym tchem. Fajnie opisuje obóz treningowy Navy SEALS, ciężko sobie wyobrazić jak trudne to musi być. Fajna, motywacyjna książka, której udaje się uciekać od pretensjonalnego motywacyjnego/kołczingowego #!$%@?.
#czytajzwykopem #ksiazki #ksiazka
sradam - Właśnie skończyłem książkę Can't Hurt Me - David'a Goggins'a. Na kolesia tra...

źródło: comment_1616487414VX2CXrtnNHDWy5T9PMtJ3b.jpg

Pobierz
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sradam: polecam memy pod jego podkastami, jest twardszy od primetime chucka Norrisa . Szukałem w nim inspiracji ale biegł prześladowali go, krwawił i dobiegł i nic go nie ruszy, tak w skrócie i w kółko
@Tatankajotanka: nie no nie zrozumcie mnie źle, też uważam że chłopak czasem przesadza z tym opisywaniem się jako Hardest MADAFAKA (co w sumie potwierdza ilość jego osiągnięć). Ale w sumie książkę się fajnie czyta, bardzo ciekawie opisuje przygotowania do służby Navy Seals/ DF, przebieg i przygotowania do tych ultra biegów więc nie tylko laurka dla samego siebie ale też sporo ciekawych informacji. Tak czy inaczej uważam że to ciekawa pozycja, czyta
@sradam: Czy znasz może podobne książki do tej? W trakcie czytania tego, i po dostałem mega kopa jeśli chodzi o motywację i chętnie bym przeczytał coś jeszcze
@Quoluz: niestety nie, można by poszukać po podobnych albo rekomendowanych na Amazonie albo Goodreads. Też miałem niezłego kopa do motywacji, aż mi się chciało biegać z rana :p
@RedDotgazu: rejczel nat, to nie są popularne wydawnictwa, raczej bardzo niszowe. Ewentualnie próbował bym tłumaczyć jakimś AI na polski ale przeczuwam porażkę.. ???? To nie jest jakiś mega trudny angielski więc polecam każdemu, zwłaszcza że na przykład na kindlu można sprawdzać słówka w słowniku
@Tatankajotanka: przegrywków boli dupa że ktoś z rynsztoka (bycia przegrywem) ruszył dup_e. ŻE SIĘ DA. Oni robią memy, on żyje jak król. Wiesz że ludzie s poza internetu nie wiedzą o istnieniu przegrywów? i jak na takiego natrafią to tak jakby widzieli rzadkie ZWIERZĘ z zoo XD. DZIWADŁO xD