Wpis z mikrobloga

@onigiritv: ile razy można ten sam temat wałkować, czy to na Mirko czy na Fejsie. Spójrz chociaż na reakcję pod zdjęciem, to ci nie wystarczy jako odpowiedź na Twoje pytanie?

Już nie mówiąc że to bait i to słaby, to dwa

A trzy to w sumie to kto pierwszy ten lepszy - bezdzietni też mogło 2 stycznia klepnac urlop i niech dzieciaci się martwią ¯\_(ツ)_/¯
@onigiritv: u mnie zawsze ja ustępowałem z urlopami, bo inni mają dzieci... Jak się u mnie dziecko pojawiło to jakie zdziwienie i oburzenie jest, że ja już nie mam zamiaru odpuścić i żadnych terminów nie zwalniam! Normalnie grazynkom dupy pękają, już nawet te co mają dwójkę dzieci do kierownika poleciały, bo ja wigilię zaklepalem i między świętami! Zaklepalem, bo u nas jest zwyczaj bookowania dni do 14 stycznia, żeby znany był
@onigiritv: Prawdopodobnie tak, bo Grażynki zawsze na mnie krzywo patrzyły, ale.. słuchaj tego, jakiego mam asa w rękawie... Przyjdą wakacje (tam uj z tym, że wszystko pozamykane, ale urlopy będą chciały brać) a ja składam wniosek o urlop ojcowski! Dodatkowe dwa tygodnie, Grażynki się wściekną :P