Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy spotkaliście się żeby firma w czasie home office wymagała od was pracy ze swojego komputera podczas pracy zdalnej?
Mówię o ogromnej międzynarodowej firmie dlatego się zastanawiam czy w to iść. Zarobki zapowiadają się okej, tylko jednak wiem że trochę jest dużo pracy i ciśnienia. Na rozmowie mi powiedzieli że monitory i laptop by dosłali po jakimś miesiącu, ale gadałem z paroma osobami i ponoć firma bardzo mocno tnie koszty na takich rzeczach jak sprzęt i ponoć ciężko doczekać się sprzętu.
#korposwiat #pracazdalna

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60578f0d2f2b84000aacc649
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: jak tnie koszty na monitorze i komputerze to wiedz o tym, że coś się dzieje xD
Jak Ci pasuje a hajs dobry to why not, ale na podwyżkę bym nie liczył. A hajs za prąd chociaż oddają?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: stanowisko >10k a firma nie ma na laptopa, trochę beka. Z drugiej strony jak kasa dobra to można kupić sobie swój prywatny-służbowy i mieć go tylko do pracy. Pytanie jak z pomocą IT itd. U nas każdy junior czy stażysta dostaje na starcie swój laptop
  • Odpowiedz