Wpis z mikrobloga

@espu: no to się okażę bo zapłaciłem xD dostałem maila z noreply@olx.pl też. Już zamawiałem dwa razy z olx i nie zwróciłem uwagi na adres więc ciekawe czy się dałem nabrać czy to olx coś zmienił xD
@Dibhala: jakie powiadomienia? :D tyle co na maila dostałem info, że kupiłem xD

Ale i tak sprzedający się rozmyślił i dostałem zwrot, więc nie było tematu xD
@bb-8: takie które oliks wysyła gdy ilość przewałów przekracza ludzkie pojęcie bo mają dosyć biadolenia na ich infolinii że dali się okraść ¯\_(ツ)_/¯

w tym roku wysyłali już ze 3 takie informacje a w swoim serwisie podają w przydatnych wpisach na co zwracać uwagę

notabene nie dziwi mnie to że ludzie nie czytają, lepiej komuś zawracać dupę niż tylko swój czas tracić (σ ͜ʖσ)
takie które oliks wysyła gdy ilość przewałów przekracza ludzkie pojęcie bo mają dosyć biadolenia na ich infolinii że dali się okraść ¯_(ツ)_/¯


@Dibhala: a, faktycznie był taki mail kilka razy :D

notabene nie dziwi mnie to że ludzie nie czytają, lepiej komuś zawracać dupę niż tylko swój czas tracić (σ ͜ʖσ)


No sorry, dla mnie to podejrzane, że nagle jestem na innej domenie
@bb-8: dla mnie nie jest, olx podawał że przelewy obsługuje zewn serwis płatności
zarówno informując o wprowadzaniu tej usługi jak i potem

dlatego tylko lekko się zdziwiłem widząc w mailu potwierdzającym kupno ocb ale momentalnie sobie przypomniałem że wszystko pasuje