Wpis z mikrobloga

Tak się zastanawiam do kogo maja trafić te codzienne odkrycia majątku Obajtka. Myślę sobie, że jest tylko jedna grupa, która na prawdę tym się interesuje.

Nie są to wyborcy PIS bo wiadomo, że to wszystko spisek żeby zdyskredytować najlepszego managera w najlepszej firmie która zaraz ma kupić Niemcy. Całe.

Nie jest to wyborca z szeroko pojętej opozycji, bo on tez już ma dość swojej bezsiły w tym jak nam niszczą i zawłaszczają państwo w imię swoich interesów mając za nic prawo i sprawiedliwość. I końca nie widać a sondaże PiS rosną.

A zatem kto? Ktoś kto realnie może zaszkodzić Obajtkowi.

Wyobraź sobie, że jesteś z kasty PiS. Od kilku/kilkunastu lat wiernie wspierasz każda głupotę która wymyśli Jarek. Usprawiedliwiasz setki pomyłek i nieudolności. Trzymasz dobra twarz do nieudanych przekrętów, które nieustannie wychodzą na światło dzienne. I tak trwasz na stanowisku. Kręgosłup mięknie, sumienie wysycha. Coś tam z tego masz ale wiesz, że jak za zaprzedanie duszy i honoru Jarkowi to mało. Zdecydowanie za mało. Tym bardziej ze jak ta imba się skończy to możesz iść pierdzieć w pasiaki.

I nagle wchodzi on. Cały na biało. I czerwono. Jakiś sołtys z za przeproszeniem Pcimia. I codziennie od miesiąca czytasz jak ten chłopek roztropek się dorobił. Nie wiadomo skąd nagle okazuje się, że taki Tomuś (odniesienie do Czterech Pancernych) a lepszy od ciebie bo patrz jaki bogaty! Nachapany i wciąż chapiący! I na pewno nie kazali mu robić to co kazali tobie. A nawet jeśli robił to samo to czemu on a nie ja?! (°°

Jak z tym dowcipem z piekłem i Polakami. Jego właśni ludzie go ściągną na dół. I w tym cała moja nadzieja.

#bekazpisu #polska #obajtek #wyborcza #orlen #nieruchomoscizdupynalegalu #afera