Wpis z mikrobloga

@BrakPomysluNaNick: Na pewno będąc osobą publiczną, reprezentantem firm z którymi się współpracuje, pisanie o pedofilach w sutannie którym mamy iśc robić dobrze pod kiecke i katolickich ułomach wierzących w dziadka na chmurze jest takie tolerancyjne. Idealnie wpasowuje się w jej flage w avatarze i walkę o prawa osób czarnoskórych. A potem poszłam ułożyć sobie tarota i przeczytać horoskop na ten tydzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie mam pojęcia kto to ale ja jak spotykam osobę głęboko wierzącą (bez względu jaka to religia) to uznaję tę osobę za mało inteligentną. Dla mnie to jest ten sam poziom co wiara w horoskop, tarota albo inne bzdury. Dziecko może wierzyć w duchy ale dorosły wykształcony człowiek powinien kierować się nauką, logiką i zdrowym sceptycyzmem. Inna sprawa, że oczywiście nie obrażam takich osób z tego powodu. No ale myślę sobie to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@revinPL: mój komentarz odnosił się do tego co na obrazkach.
Co do tolerancji to to że mnie śmieszą podstawy wiary chrześcijańskiej nie oznacza że nie toleruję chrześcijan. Wierz sobie, chodź do kościoła i rób co tam chcesz. Granica to narzucanie siłą chrześcijańskiego światopoglądu, indoktrynacja dzieci w szkołach czy dojenie miliardów z budżetu państwa tak jak to ma miejsce w Polsce. Tego nie toleruję a głównie tym się zajmuje polski kościół katolicki
Wi3l0rybica marta najman ma rację co do tego, że KK broni księży pedofili. Poza tym masakrycznie im pęka d00pka, bo przekroczyli pewną granicę, a oni nadal tego nie rozumieją. W takiej sytuacji trzeba zmaknąć mordę i głęboko przemyśleć swoje zachowanie.