Wpis z mikrobloga

Czy zaczynanie składania kompa do gier od zakupu samej karty graficznej ma sens xD? Planuję do wakacji złożyć kompa do gier w budżecie około 4k. Polecane zestawy komputerowe są w większości bez kart graficznych a ja na integrze nie chcę działać. Tak więc pomyślałem, żeby po prostu zrobić to od drugiej strony i wyczaić gdzieś kartę graficzną i po prostu później dokupić do niej inne części. I teraz pytanie: czy takie coś ma sens? gdzie ewentualnie szukać tych kart (allegro/xkom/morele?) i jakich modeli?
#pcmasterrace #gry #komputery
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aeternae: jak musisz składać to wszystko oprócz karty bo w sumie pozostałych komponentów są spoko. Do tego czasu ciułać na integrze lub innej starej grafice. Na obniżki cen kart czekać, a jak już nie wytrzymasz kupić rtx 3060 za 3,5K
  • Odpowiedz
@Aeternae: jak złożysz kompa bez karty to na integrze coś tam sobie popykasz, a jak będziesz miał samą karte to się będzie kurzyć i tyle XD + może akurat na wakacje ceny spadną i dostępność wzrośnie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
ja na integrze grałem przez 3 miechy bo czekałem na swoją
  • Odpowiedz
@Aeternae: W dzisiejszych czasach ma to sens. Wielu ludzi narzekało, że kupiło nowe części do komputera i potem miesiącami czekali (lub nadal czekają) na ostatni komponent - kartę graficzną.
  • Odpowiedz