Wpis z mikrobloga

Skąd można się dowiedzieć o nowych inwestycjach mieszkaniowych we #wroclaw?
Chciałbym kupić mieszkanie na wysokim piętrze z widokiem na panoramę miasta albo z dużym tarasem/ogrodem na dachu budynku. Jak inwestycje trafiają na portale ogłoszeniowe to te najlepsze mieszkania są już zwykle sprzedane zostają tylko takie ze zwykłymi balkonami na środkowych albo niskich kondygnacjach.
Czy jest jakaś strona gdzie można się dowiedzieć o nowo powstających budynkach zanim ruszy sprzedaż?
#rynekpierwotny #ryneknieruchomosci
  • 11
@cup12552: we wrocławiu to jest dramat, wszystko co wydaje sie super, to nie sa mieszkania tylko mikroapartamenty - lokale użytkowe.
- B-Urban wolne mieszkania na 11 i 12 pietrze - niestety lokale uzytkowe
- Krakowska 37 mieszkania po 7-8tys/m2 fajne, na 8 pietrze - niestety lokale uzytkowe
-Ogrody Grabiszyńskie - na 8/9 pietrze sporo wolnych - ale mikroapartamentow. Wolne zwykle mieszkanie to ma ponad 100m2
- PORTO od LOKUM ma w
Czy jest jakaś strona gdzie można się dowiedzieć o nowo powstających budynkach zanim ruszy sprzedaż?


@cup12552: a poza ATAL'em to dużo deweloperów mieszkania sprzedaje mailowo zanim strona www powstanie. Pozapisuj sie na newslettery itp ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Darth_Gohan:
@Wychwalany: no taki maja wymóg do kredytów deweloperskich aby jakiś % mieszkan poszlo przed uruchomieniem 1 transzy kredytu już. ATAL to w ogole kosmiczny deweloper, z nikim nie współpracuja, wszystko sami, wszystko u siebie... :D
@Darth_Gohan: no Lokum sie ogolnie calkiem ceni, nie sa to najtansze inwestycje zazwyczaj
@KromkaMistrz: Taaa zaczęli przesadzać, ale co do jakości wykonczenia akurat na najtańszym Di Trevi nie ma się do czego czepiać, więc też rozumiem, że można chcieć więcej ale bez przesady.
@Wychwalany: Ja w sumie nawet nie patrzyłem na to. Bardziej się zdziwiłem jak im cena tam skoczyła z wcześniejszych zapowiedzi :P