Wpis z mikrobloga

@eriicforrester o, i jak na lewaka przystało są już też odniesienia do gówna i seksu homo - może poćwicz jakieś techniki relaksacyjne zanim partner wróci do domu.

w tematach związanych z homoseksualizmem nie udzielam się w ogóle (może raz na ruski rok), a twoje urojenia są już poważnie niebezpieczne
  • Odpowiedz
  • 4
@powiedz no, Nowoczesna jest doskonalsza od platformy, ale podbiera jej elektorat niestety. Z bólem serca muszę przyznać, że ich pojawienie się w polityce wpłynęły istotnie negatywnie na wynik wyborów, w których PiS wygrał.

Teraz są razem w Koalicji Obywatelskiej więc nie mam już tego problemu ʕʔ
  • Odpowiedz
wiele przedsiębiorców zrezygnowało z uczestnictwa w strajku, gdy widziała Brauna, bosaka, Winnickeigo i innych faszoli


@Lukardio: Instytut danych z d--y
  • Odpowiedz
@saakaszi: Traktuje tego Pana w ramach folkloru politycznego. Nieraz rozbawiał mnie np. z akcją poszerzania Jana Pawła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak teraz naprawdę mi zaimponował.
  • Odpowiedz
@Kryspin013 umiesz dzbanie czytać? napisałem, że udzielam się w takich tematach raz na ruski rok. to, że ostatnio było to 3 tygodnie temu to nie ma znaczenia. zarzucono mi, że moje komentarze na temat gejów można czytać REGULARNIE xD

fikoły to musi robić twój mózg, który nie jest w stanie rozumieć bardziej zawiłych kwestii i broni się przed przegrzaniem w taki sposób. niczego więcej od fana koroluka nie oczekuję
  • Odpowiedz
@saakaszi: Tanajno działa jak ostatni przygłup, kłamca i pieniacz, a lewe wykopki przyklasują.
Blokuje odpowiedzi, usuwa wszystko co nie krytykuje Konfederacji.
Znaleźliście sobie wzór. xDDDD
  • Odpowiedz