Wpis z mikrobloga

Tak jak obiecałem, dziś ruszamy z już drugą edycją F1 Mirko Predcition Challange

Ale o co chodzi? F1MPC to zabawa polegająca na jak najlepszym wytypowaniu przebiegu całego sezonu Formuły 1. Wy odpowiadacie w ankiecie, Ja zbieram odpowiedzi, tworzę arkusz i prowadzę to do końca sezonu, po skończonej zabawie wyłaniamy największego facha na wykop.pl

Podsumowanie edycji 2020 możecie zobaczyć tutaj F1MPC 2020

A teraz słów kilka o tegorocznej edycji

- Arkusz składa się z 74 pytań z czego 59 to pytania zamknięte więc wypełnienie całego arkuszu powinno wam zająć około 10-15 minut.
- Pytania w tym roku są podzielone na trze sekcje
1. Pytania zamknięte (zaznaczenie poprawniej odpowiedzi)
2. Rywalizacja bezpośrednia (to samo co wyżej, ale wszystkie pytania dotyczą pojedynków między kierowcami)
3. Pytania otwarte (tutaj trzeba samemu podać odpowiedź)
- Punktacja w tym sezonie została mocno zmieniona, większość pytań jest nagradzana jednym punktem, a zła odpowiedź tylko w kilku przypadkach może dać nam punkty ujemne.
- Na końcu arkuszu jest też niespodzianka o której wspominało kilka osób przy poprzedniej edycji, specjalne pytanie w którym chętni mogą wpisać swoje własne przewidywania tak żeby na koniec sezonu zobaczyć co tam wpisali i czy mieli rację, nie jest to w żaden sposób oceniane, po prostu wasze przewidywania będą tam na was czekać.
- Odpowiedzi zbieramy od dzisiaj, do północy 24.03.2021r. w tym okresie będę raz dziennie spamował przypominając o możliwości wzięcia udziału w zabawie.
- Tak jak w poprzedniej edycji, nie zbieram żadnych danych o użytkownikach, więc w celu potwierdzenia że to właśnie Ty pod swoim nickiem wypełniłeś arkusz po prostu mnie zawołaj w tym wpisie @Ghuthek ankiety bez potwierdzenia zostaną usunięte.

- Link do arkusza: https://forms.gle/XaT2FzqPxm7eqNQf6

Tag do obserwowania #f1mpc

Zajrzyj też na naszego Discorda poświęconego F1: https://forms.gle/kbDHGQh5sU7Mf87x9

Jednocześnie rzucam też wyzwanie największemu fachowcowi na tym tagu @podobno_mialem_multikonta pokaż że masz jaja i potrafisz przewidzieć przebieg sezonu bez czytania e-maili, baw się razem z nami.
I drugie wyzwanie dla proroka tagu F1 @lukasz-glowacki weź udział w F1MPC, spróbuj zabawy bez alkoholu, tak też się da.

Wołam osoby które brały udział w poprzedniej edycji i plusowały wpis podsumowujący edycję 2020.
#f1 #kubica #glupiewykopowezabawy
Pobierz Ghuthek - Tak jak obiecałem, dziś ruszamy z już drugą edycją F1 Mirko Predcition Chal...
źródło: comment_16157922766Cwz1urw5wRqQw2NJoKv1y.jpg
  • 399