Wpis z mikrobloga

@settembrini777: Tak, za po w telewizji publicznej leciała rządową propaganda, a za SLD prawo aborcyjne było opierane na żydowskich wierzeniach. Niektórym serio wystarczy trochę socjalu i pozwolą sobie na wszystko.
  • Odpowiedz
Najwięcej zgonów od IIWŚ, największe zadłużenie kraju w historii, to nie jest źle?


@Domiman: No i tu przydaje sie umiejetnosc zmiany perspektywy - czy z innymi byloby lepiej? Moim zdaniem nie.
  • Odpowiedz
Tak, za po w telewizji publicznej leciała rządową propaganda, a za SLD prawo aborcyjne było opierane na żydowskich wierzeniach.


@Bounty: Ale mowimy w koncu o polityce walki z pandemia czy propagandzie?
  • Odpowiedz
@mikson123: Prawdę mówiąc to poczatkowy protekcjonizm był dobrym posunięciem. Debilne decyzje można oceniać też po fakcie i każdy wtedy jest mądry. Druga sprawa to celowe kłamanie, ukrywanie liczb (przez braki w testach, wybiorcze kwarantanny), naginanie przepisów oraz ich wprost łamanie przez patryjniaków byle sobie dogodzić lub popierającym grupom społecznym (temat kościołów).

Chęci początkowo nie były złe, tylko całe wykonanie podczas się z-----o. Poczynając od wałów na respiratorach i maseczkach, po
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mikson123: Jak ja popierałem wtedy środki ostrożności i jak dumny jestem z siebie że ten człowiek od razu wydawał mi się śliski i żadnego wpisu o nim nie zaplusowałem
  • Odpowiedz
  • 0
@XpedobearX: Myślę że tu akurat to poparcie u wykopków bardziej brało się z emocji, z chodzenia z podkrążonymi oczami ( ͡° ͜ʖ ͡°) na początku nie szło źle, to fakt, ale to trochę też nie sztuka wszystko zamknąć włącznie z lasami
  • Odpowiedz