Wpis z mikrobloga

Ostatnio znajomy który zaczął grać w wota dwa lata temu namawia mnie bym wrócił po prawie 5 letniej przerwie i pograł z nim, jak teraz wygląda gra czy warto wracać ?
Nie chciałbym expić wszystkiego od początku, pomyślałem więc od zakupieniu jakiegoś w miarę taniego konta by pograć chwile i zobaczyć czy znowu mnie wciągnie, jak wyglada kwestia skuteczności banowania przez Wargaming takich kont ?
A może ktoś przypadkiem ma jakieś swoje drugie konto z jedną czy dwoma 8 które mógł by mi pożyczyć na tydzień, rozumiem że ktoś może się obawiać że posprzedaje mu czołgi, ale przysięgam będę grzeczny
#wot
  • 12
To już jest grą na modach. Raz na 300 bitew można trafić na gracza że się uczciwie postrzelasz z tym dreszczykiem walki
W sumie nic sie nie dowiedziałem


@antagonista1111: Jak to nic? Przecież większość poprzednich komentarzy pokazuje jak wygląda społeczność wota i dlaczego nie warto wracać do tego ścieku ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak na serio, ciężko jest stwierdzić czy warto grać. Wot w którego grałeś 5 lat temu już dawno przeminął i gra jest zupełnie inna. Teraz jest #!$%@? nowy MM, kołowce, ogłuszenie arty, jednotierowe losowania, bitwy