Wpis z mikrobloga

@konto-na-sobote: podobno jak jesteś w maseczce w trakcie jedzenia surowego jajka to nie możesz się zarazić salmonellą, oczywiście to fakt wyjęty z d--y jak skuteczność maseczek bo przecież były badania medyczne że maseczki nic nie dają nawet na sali operacyjnej ale trzeba do takich wniosków mieć IQ większe od nieugotowanego ziemniaka
  • Odpowiedz
@Liese: przyszłaś się tu czepiać ortografii zamiast odnieść do meritum?
poza tym głupie pytanie, jestem po maturze i chodziłem do szkoły podobnie jak ty więc oczywiście że tak

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@paczelok: nie wiem, jak bardzo wielokrotnie składasz zdania, ale w nich również wypada używać przecinków. No i kiedyś te zdania jednak kończyć xd
  • Odpowiedz
@paczelok: bzdura, na maseczce zatrzyma się wydzielina w której potencjalnie mogą być wirusy, co oczywiście zapobiega zarażeniu. Nie liczy się wielkość wirusa bo ten zawsze jest w roztworze wodnym i to wielkość tych cząstek jest istotna. Ja wiem że chodzę w masce ffp2 bez zachowania dystansu w dużym miescie od roku i nie zarazem się. Tak grypa, przeziębieniem jak i covidem, a w poprzednich latach zawsze chorowałem po 2 3
  • Odpowiedz
@Atomus: bajki opowiadasz jakieś takie jakie ci do głowy włożono
a co z skórą i innymi sposobami
to nie ma żadnego znaczenia i są ważniejsze sprawy dla zdrowia np styl życia albo odpowiednia dieta lub zdrowy stan psychiczny

“As a person who went to medical school, I was shocked when I read Neil Orr’s study, published in 1981 in the Annals of the Royal College of Surgeons of
  • Odpowiedz
@paczelok: super porownanie xD jak ktos normalnie oddych tez nie powinien cie zarazic covidem z metrowej odleglosci, pytanie co gdy kichnie? Co to ma do przepuszczalnosci masek? Masz wielkosc porow przez ktore po prostu nie przejdzie wydzielina z korona wirusem, nie mozesz sie zarazic. Pytanie co robisz z ta maska, czy jej nie zakladasz i zdejmujesz 100 razy i zapominasz o higienie rąk. Jak mozesz sie zarazic jesli nie ma
  • Odpowiedz
@Atomus: a wiesz że amerykańskie CDC nie wie jak ten koronawirus wygląda?

tj nie potrafią tego sami zdefiniować bo to nie istnieje

jest taka bajka o nagim królu jak może kiedyś słyszałeś
  • Odpowiedz
@Atomus: jesteś zaprogramowany na to co w TV powiedzieli i prawdopodobnie jesteś normikiem o inteligencji standardowego polaka więc jest większa szansa że łykniesz kłamstwa które wielokrotnie ci powtórzono

a jak nie wierzysz to serio - są dokumenty oficjalne na to jak tylko chcesz poświęcić czas na research

nie mówię już o liści 30 badań którą wstawiłem powyżej i zignorowałeś
  • Odpowiedz
@paczelok: gosciu zyjesz w swojej bance informacyjnej pelnej bredni, ja opieram sie na nauce i wiedzy lekarzy. Ty na pierdach które znalazłeś z nudów, bo wykształcenia czy wiedzy w zakresie jakiejkolwiek nie masz. Sobie pisz o TV, ktorego nie ogladam i o czym tylko chcesz i marnuj czas na czytanie kolejnych bzdur ujawniajacych "prawde", powodzenia xD
  • Odpowiedz