Wpis z mikrobloga

@darek4099: Pamiętam jak dawałem znajomym CD z filmem i wkręcałem ich, że to prawdziwa historia. Nie chcieli później wierzyć, że tak nie jest. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ech szoda tylko, że mnie nikt nie wkręcił.
  • Odpowiedz
@darek4099: pamiętam to jak oglądałam pierwszy raz na kasecie VHS. Nie mogłam spać po nocach. Moja starsza siostra z kuzynem wkręcili mnie, że ta historia wydarzyła się w lesie niedaleko domu. Ja głupia w to wierzyłam bo dostawałam figurki z patyków ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@darek4099: przecież była cała kampania że to niby na faktach oparte, że materiały z tych kamer były odnalezione, że studenci zaginęli...

A film świetny, pokazali jak zrobić trzymający w napięciu thriller bez flaków, jump-scare i wszechobecnego CGI.

Tylko po co zrobili remake (°°
  • Odpowiedz
@darek4099
Opowiadałem wszystkim kolegom na boisku ze leci w kinie kaseta, która ktoś znalazł w lesie po tym jak umarło parę osób i byłem przekonany że że prawda ( ͡° ʖ̯ ͡°) Po paru latach sobie uświadomiłem co za głupoty nagadałem :<
  • Odpowiedz
  • 0
@darek4099 pamiętam jaki posrany byłem jak to obejrzałem. Ogólnie wytwórnia całą Amerykę w c---a robiła przez około rok czasu. Policja patrolowała las, wiadomości nadawały o zagonieniu, materiały na necie z poszukiwań się pojawiały - ostra inba ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz