Wpis z mikrobloga

Moi kochani!

W kazamatach mojej piwnicy Wasz ulubiony przegro-influencer robi nowy eksperyment tinderowy!

Świeżo stworzone wiarygodne konto normika 5,5/10 z opisem iż szuka stałego związku. Wzrost powyżej 180 cm.

Będę codziennie przesuwał w prawo wszystkie femoidy i zobaczymy ile par będzie po tygodniu. Póki co są 2 pary i 8 polubień. Z jedną nawiązałem rozmowę. Nawet ładna jak na poziom tego normana. Rozmowę będę przeprowadzał kulturalnie ale stanowczo jak przystało na normika po kursie PUA. Zobaczymy ile randek dam radę umówić jako przeciętny mężczyzna...

Po tym tygodniu usuwam konto i tworzę profil chada, slayera, niszczyciela błon dziewiczych, pogromcy kobiecej godności oraz ogiera rozpłodowego operującego prostackim językiem oraz mizogina. Zobaczymy jak jemu pójdzie na tej aplikacji...

Z fartem. Pozdrawiam ( ͡ ͜ʖ ͡)

Wasz incelebryta - Blackpill_RAW

#blackpill #przegryw ##!$%@? #incel #chad #p0lka #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #stulejacontent #szkalujprzegrywa #tinder #chadowezycie #badoo #blackpillraw
B.....W - Moi kochani!

W kazamatach mojej piwnicy Wasz ulubiony przegro-influencer...

źródło: comment_16154913074mqVBuBEcorPejz121pbkn.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
najlepiej 179cm i 180cm, obstawiam że ten 1cm zrobi kilkukrotną różnicę xd


@ropemaxxer: Niedawno robiłem eksperyment na koncie różowej by sprawdzić konkurencję w Warszawie. Generalnie wzrostu poniżej 190 cm to wstyd wpisywać do opisu. A i sporo wzrostaków 2m+
  • Odpowiedz
@Herubin: Chad może popierać nawet kanibalizm oraz legalizację pedofilii. Ponadto pisać na tinderze z więziennego komputera, w którym odbywa wyrok za zgwałcenie i zamordowanie własnej matki oraz spalenie żywcem swojego 3 letniego brata. Tak czy siak będzie miał większe powodzenie niż normik
  • Odpowiedz