Wpis z mikrobloga

@Maver87: Bardzo zależy który przewód był wymieniany, w jakim samochodzie i w jaki stanie.

Czasami jest to 30 minut lekkiej roboty wymienić jakiś elastyczny przewód, albo sztywny biegnący gdzieś po belce.

A czasami cały dzień rypania się demontując zawieszenie, zbiornik paliwa i różne inne rzeczy, przykręcone do podwozia zardzewiałymi śrubami które się rozpadają, a próbując połączyć nowy fragment ze starym okazuje się że łącznik w starym też się rozlatuje, albo stary
via Android
  • 0
@hansrey jak szybko oddzwonił że już gotowy i jak zobaczyłem jego prace na kanale - wymienił tylko kawałek do którego się przyczepili na badaniach technicznych
mam wrażenie że zajęło mu to z godzinę


@Maver87: No to za godzinę powinien wziąć stawkę godzinową dla swojego warsztatu.
Jak za godzinę roboty wziął stawkę dziesięciogodzinną to przepłaciłeś :)

To nie jest robota gdzie jest jakaś cenna wiedza, sprzęt czy inne oprogramowanie, a płacisz po prostu za roboczogodziny.
@Maver87 cena całkiem ok, bierze się ok 150 za kawałek do 1m i każdy następny tak samo, już z materiałem na gotowo. Trudny dostęp jak koledzy wspominali indywidualnie się wycenia. Nie wazne ile czasu zajęło tylko jak dobrze zostało to wykonane