Wpis z mikrobloga

@Kaylopl: ostatnio popularną mantrą lewaków było, że jak ktoś hetero nie chce wyruchać transa po operacji, tylko przez to, że jest transem, to jest transfobem. oczywiście jest to kolejne lewackie #!$%@? i nie ma nawet co o tym myśleć oprócz wyśmiania, ale powstało coś takiego jak super straight - czyli nazwa orientacji seksualnej, w której interesują Cie tylko prawdziwe, biologiczne kobiety bez żadnych operacji itp. (i analogicznie w przypadku kobiet -
@powkmane: Zawsze beka z ludzi należących do większości, którzy robią z siebie największe ofiary xD

Tak popularne wśród "lewaków" to podejście, że wciąż nie widziałem ani jednego dobrego przykładu (ciężko mi wziąć randoma z Twittera za przedstawiciela całego nurtu światopoglądowego). Ale dalej, proszę, oblężaj swoją twierdzę chocholą armią, wcale nie wychodzisz na mega kloca.
super straight - czyli nazwa orientacji seksualnej, w której interesują Cie tylko prawdziwe, biologiczne kobiety bez żadnych operacji itp. (i analogicznie w przypadku kobiet - biologiczni mężczyźni)


@powkmane: zapominasz o super homo - czyli gejach którzy chcą sypiać tylko z facetami urodzonymi jako faceci i lesbijach których interesują tylko kobiety posiadające vaginę od urodzenia
@josedra52: ale te #!$%@? o transfobii to jakis mainstream, powazni politycy o tym mowia czy jak? Bo sorry ale wyciaganie jakos twierdzen skrajnie SJW srodowiska i ekstrapolowanie ich na cala lewice to debilizm czystej wody.

Rownie dobrze mozna wyciagnac poglady naziolkow, qanonow itd. i stwiedzic ze cala prawica zla, pomimo ze jest cala masa ogarnietych prawicowcow, chadeków itd.
@bh933901: Zajebiste porównanie, takie nie za bardzo z sensem. Współczesne cywilizacje są w większości heteronormatywne, a więc heteroseksualizm jest podstawą lub normą do której porównuje się resztę. W takiej Polsce przecież jednopłciowe małżeństwa nie są legalne. No ale wiadomix, biedni ciemiężeni heteroseksualiści NIE MOGĄ ZDZIERŻYĆ.... em.... istnienia innych seksualności? Bo ja tego narzekania na transfobię kiedy osoba mówi, że nie jarają ją transy nie widzę poza pojedynczymi postami z Twittera.

Pal
@mastergame1311: typie jest dokładnie tak jak mówisz XD. Sam sobie odpowiedziałeś. Skoro ja nie mogę poślubić osoby tej samej płci to z jakiej racji ktoś inny by miał? Jest w konstytucji prawo takie, że związek to jest kobieta + mężczyzna czyli normalna rodzina, a nie jakies spedalenie i cmoknijcie się w pompki czy co tam chcecie i przestańcie robić aferę bo ruchać się możecie z kim chcecie. Nikt normalny nie chodzi