Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Wtrącę swoje parę groszy. Skoro robią około 60 tys testów a zakażonych jest 17 tys to prosta matematyka pozostałe 43 tys zakażone jest lub choruje na innego typu wirusa (biorę pod uwagę że skoro polazł na test to ma objawy typowo wirusowe)

Ale o tych 43 tys chorych na różnego rodzaju adeno rino koronawirusy i inne wywołujące przeziębienie i grypę się #!$%@? nie mówi!

Te liczby też pokazują że mamy typowy sezon chorobowy w Polsce. Ciekaw jestem ilu objawowych chodzi do pracy i wysyła dzieci do przedszkoli itp

Podsumowując nie da się tego powstrzymać i musieli by zamknąć w domach wszystkich bez wyjątku na dwa tygodnie#pdk
#koronawirus #przemyslenia
  • 3
Ciekaw jestem ilu objawowych chodzi do pracy i wysyła dzieci do przedszkoli itp


@xdrcftvgy ci, którzy mają kredyty, zadłużenia i próbują w jakiś sposób wyjść na prostą. Czyli ogromna ilość. Toć u mnie nie jeden z gorączką przyszedł do pracy. Ja jestem zdania, że i tak wszyscy muszą przez to przejść a izolacja to jedynie rozwalanie gospodarki, pokazywanie ludziom, że można ich izolować.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@xdrcftvgy: Nie bierzesz pod uwagę ludzi którzy testy robią
- prywatnie bo chcą
- potrzebują żeby zostać przyjętym do szpitala
- potrzebują żeby wyjechać np do pracy za granicę
- pracowników służby zdrowia którzy też robią sobie testy co jakiś czas (tu już nie wiem czy prywatnie czy, nie ale wiem że przynajmniej niektórzy co jakiś czas robią)