Wpis z mikrobloga

gry autonomicznej bez jakiegokolwiek kompa


@fishery: Akurat w przypadku VR to duża wada. Kiepska jakość, słaba wydajność, mało gier, brak modów
@fishery: Czego chcieć więcej? Lepszej rozdzielczości, wykonania, śledzenia, soczewek, audio. Trochę by się jeszcze znalazło. Generalnie Quest 2 za tą cenę jest super. Aczkolwiek gra autonomiczna bez kompa jest imo średnia. Pewnie są tytuły w które można spoko grać autonomicznie, bez różnicy ale wiele ich nie ma. Wersje na pc wyglądają po prostu lepiej i lepiej działają.
@HiViolentJ: Na questa 2 możesz zainstalować niektóre gry ponieważ on posiada pamięć wbudowaną jak telefon. Zresztą to jeż jest zmodyfikowany android. Wtedy masz możliwość grania prosto z questa 2, bez potrzeby posiadania pc.
Nie wszysctkie gry vr posiadają wersję na questa 2. Generalnie jak jest gra z ładną grafiką i ona jest na questa 2 i pc to z dużą pewnością można powiedzieć, że lepszą grafikę będziesz miała grając przez pc
@fishery: To chyba w inne Beat Saber graliśmy, bo kabel przeszkadza tylko przy częstym obracaniu się xD Gdybym miał Questa to pewnie i tak bym był cały czas wpięty po kablu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@maad: Jeśli dla Ciebie gra na kablach w gry wymagające ruchu jest lepsza od możliwości gry bez nich to nie mam więcej pytań.
Nie wiem w BS jakiego grałeś ale ten mój ma na przykład 360 mode ;)