Wpis z mikrobloga

Haaland jest przerażający.
Przy tej budowie ciała taka zwinność...
Koleś ma 194 cm, a porusza się z taką łatwością i szybkością, że mam wrażenie, że to jakiś wybryk natury. Anomalia. Abominacja. A do tego dochodzi świetny zmysł snajperski, dobrze ułożona stopa, siła...
Na poprawienie swoich słabości ma jeszcze sporo czasu. Jeśli będzie dobrze się prowadził i ominą go kontuzje, to jest przed nim bicie wszystkich piłkarskich rekordów.
W tym wieku ma już więcej bramek w LM, niż mieli na tym etapie Messi i Ronaldo.

#mecz #pilkanozna
Trolljegeren - Haaland jest przerażający.
Przy tej budowie ciała taka zwinność... 
...

źródło: comment_1615325543TVqS81fvPOzE1qt0L1B1nD.jpg

Pobierz
  • 24
@Trolljegeren: Był już kiedyś taki piłkarz jak Haaland i również lewonożny. Wywodził się z Brazylii i mógł wygrywać ZP rok po roku.

Halaand ma bardzo poukładane w głowie. Wywodzi się ze świetnej, sportowej rodziny i jest niezwykle ambitny. Pytanie w jego przypadku nie brzmi "czy dostanie kiedyś ZP?". Pytanie brzmi "Ile ZP?".
@czympyrympym bobasie śledzilem lukaku zanim jeszcze grał w United, a jak tam trafił to przez jakiś czas nawet mi się to podobało, bo to dobry napastnik, ale jak mówisz, że on jest zwinny i szybki (w porównaniu do serio zwinnych i szybkich zawodników) to mam dla ciebie złą wiadomość odnośnie tego kto tu #!$%@? się zna xd
@czympyrympym xdd ale tematem nie jest to, że on umie biec prosto sprintem tylko to, że mając przed sobą obrońców nie "zmiącha" ich tylko najczęściej wykorzystuje swoje rozmiary i siłę, żeby ich albo przepchnac albo zatrzymuje się w miejscu i zasłania sobą piłkę czekając na możliwość dalszej akcji :p