Wpis z mikrobloga

Hej mirasy, poszukuje osób, którzy tak samo jak ja złożyli zamówienie na dostarczenie kwiatów z okazji dnia kobiet w pocztakwiatowa.pl i kwiaty nie zostały dostarczone.

Również chciałbym Was przestrzec przed korzystaniem z usług tej firmy - zamówiłem kwiaty w dniu wczorajszym dla swojej drugiej połówki. Kurier miał być do godziny 22, natomiast do teraz kwiatów nie ma. O 21:46 status przesyłki zmienił się na "doręczono", a to g*wno prawda. Z początku pomysłałem, że dostarczyli pod inny adres, natomiast pod ich postem na FB okazało się, że nie tylko ja miałem taką sytuacje. Czyszczą komentarze co chwile, z 220 zostało niewiele ponad 10... #wolnoscslowa XD

Ogólnie masakra: różowa smutna, bo uprzedzałem, że bedzie kurier, a mi wstyd na maxa. Firma w odpowiedzi na reklamację napisała: > Dzień dobry, Kwiaciarnia realizująca potwierdziła nam doręczenie zamówienia. Dziękujemy za skorzystanie z naszych usług i zapraszamy ponownie.

Zero jakiegokolwiek potwierdzenia odbioru, nikt nawet nie dzwonił do różowej. Ogólnie wałek na maxa.
Link do posta: https://www.facebook.com/pocztakwiatowapl/posts/4032675496763964
#afera #pocztakwiatowa
  • 2
  • Odpowiedz
@ministerpavlo ja za to takie gówno dostałam od nich na dzień kobiet xD tzn. od niebieskiego i gest doceniam ale poczuliśmy się strasznie wydymani. (,)

Edit: nie chce się zdjęcie wstawić ehh
  • Odpowiedz