Wpis z mikrobloga

Polska to kraj prymitywnych ludzi, daleko nam do Zachodu i jednym z głównych czynników decydujących o szacunku jest przemoc.W w tym sensie cywilizowani,wrażliwi ludzie mają w Polsce ciężko.W Polsce gdy komuś nie możesz zagrozić przemocą możesz często spodziewać polaczkowatego cwaniactwa a amazonki z plemienia Wisły opierają się właśnie na tych mechanizmach.Kult siły typowy dla Słowian uniemożliwia stworzenie lepszego społeczeństwa, cywilizacji i większego komfortu życiowego.Szkola publiczna jako instytucja pedagogiczna to dramat a Polacy nadal posiadają wszystkie swoje historycznie negatywne cechy.Jest bardzo widoczne zagranicą ale w Polsce też.Gdy byłem w liceum laski potrafiły walić chamskie teksty bez konsekwencji, Polska to kraj kobiecy jak mawiał Dmowski.Dodamy do tego krucha męskość wśród Polaków, którzy często na pokazuja swoją męskość (przede wszystkim agresja w stosunku do innych i poniżaniem) a są #!$%@? pantoflarzami.Odpowiedzia na to powinna solidarność męska dla WSZYSTKICH:słabi,niscy,grubi i tak dalej.

#blackpill #przegryw #p0lki #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 17
@zaloz_konto23:

Nie znasz mnie i siedziałem zagranicą już chwilę ,swoje widziałem(trzymalem też się z patologia).Prezentujesz ten charakterystyczny dla polskich mężczyzn punkt widzenia który określiłbym jako tepy, bezproduktywny,jesteś bestia z Europy wschodniej i mam nadzieję że do żyje czasu gdy ten typ zezwierzęcenia będzie marginesem.
Problem choroby polskiej nie rozwiążesz wyzwaniem tych których mają inne zdanie od cip.