Wpis z mikrobloga

Melduję wykonanie zadania. Po przejściu finałowej misji (w przeciwieństwie do wielu innych udało się za pierwszym razem) i wykupieniu brakujących kryjówek wskaźnik ukończenia pokazał magiczne 100%. Z ciekawych bajerów jakie to dało, to nieskończona amunicja, oraz czołg i hydra dostępne na Groove Street. To już trzecie dzieło Rockstara, które udało się wymaksować. GTA SA zdecydowanie nie jest moją ulubioną częścią, ale i tak jest super i świetnie się bawiłem kompletując wszystkie elementy niezbędne do 100%
#gtasana100 #gta #gtasa #gry
19karol90 - Melduję wykonanie zadania. Po przejściu finałowej misji (w przeciwieństwi...

źródło: comment_1615141513n824xAc1eYS9zRUHYqxBbR.jpg

Pobierz
  • 16
@ebaniec: To tylko moje subiektywne zdanie, ale GTA od najlepszego uszeregowałbym tak: Czwórka, Vice City, Piątka i San Andreas (w trójkę nigdy nie grałem, a jedynka i dwójka to jednak inny typ gry). Na 100% przeszedłem jeszcze Vice City (też robiłem relację na wykopie) i RDR2. Vice City miało sporo mniej aktywności do zrobienia, ale za to RDR2 sporo więcej i to część losowych - np grę w domino, blackjacka, albo
@19karol90: Tak jak ci mowiłem tez maksuje swoje GTA, bo jako fanowi nie wypada tego nie zrobić. Ogólnie mam wgrane mody i jednym z nich jest to, że ochroniarze, policjanci, zołnierze są bardziej wyszkoleni i mają zajebistego cela. Poziom trudności wzrósł znacznie, ale kozak bo jakieś wyzwanie.
btw masz moze jakiś sposób na łatwiejsze wykonanie misji policjanta? tak jak np robienie medyka w angel pine