Wpis z mikrobloga

  • 6
Hej hej! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Już 26 marca rusza nabór do naszego Studenckiego Radia Żak Politechniki Łódzkiej! Nabór będzie trwać do 28.03 i jest otwarty dla wszystkich, a to znaczy, że nie musisz się długo zastanawiać i możesz śmiało do nas dołączyć.

Co cię interesuje?

- REDAKCJA MUZYCZNA - jeśli z muzyką jesteś za pan brat, chcesz wybierać Płyty i Piosenki Tygodnia, pisać zapowiedzi, przeprowadzać wywiady z artystami oraz tworzyć Magazyn Muzyczny, to zapraszamy do redakcji muzycznej.

- REDKACJA INFORMACJI – lubisz pisać, jesteś kreatywny i chcesz tworzyć materiały dźwiękowe, jak i wydawać audycje pasmowe - jeśli tak to ta redakcja jest właśnie dla Ciebie.

- REDAKCJA PROMOCJI - jeśli dobrze czujesz się w social mediach, umiesz tworzyć grafiki, robić zdjęcia i filmy lub chcesz się tego wszystkiego nauczyć, idealnie odnajdziesz się w tej redakcji.

-TECHNIKA - tutaj będziesz mógł zająć się realizacją dźwięku, nagłośniem i innymi technicznymi sprawami w radiu. Może nawet zostanę opiekunem kogoś wypoku ( )

- PROWADZENIE AUDYCJI - a może masz ochotę porozmawiać z słuchaczami i świetnie czujesz się przy mikrofonie, to zdecydowanie miejsce dla Ciebie.

Tak naprawdę możesz dołączyć do każdej redakcji i próbować swoich sił w różnych dziedzinach ʕʔ

Aby wziąć udział w naborze wystarczy, że napiszesz do Nas na maila nabor@zak.lodz. pl lub na naszego Facebook'a (ok, jeszcze zostaje mój priv na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).

Czekamy właśnie na Ciebie!

WIDZIMY SIĘ W RADIU!

#studenckieradiozak #zak #studbaza #lodz #rekrutacja #nabor #radiozak #radio #politechnikalodzka
almex - Hej hej! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Już 26 marca rusza nabór do naszego Studenckiego Radia ...

źródło: comment_1615066503XdhTbXtvbdPgTdlPsRJuRk.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@mirkobiniu zaskoczę Ciebie że w sumie aż tak nie, jedynie musisz być świadomy tego że średnia wieku to 23/26 lat. Są też ludzie starsi ʕʔ
  • Odpowiedz
@almex zawsze mnie zastanawiało jak to działa, w sensie nie muszę być studentem żeby tworzyć to radio? Czy prowadzący gra "z ręki", czy jest u Was ktoś do programowania muzyki? Czy zwracacie uwagę na słupki słuchalności? Czy to zawsze jest wolontariat, czy niektórzy pracują tam na etat? Bardzo żałuję, że nigdy nie zgłosiłem się do takiego studenckiego radia, to musi być fajna przygoda.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@PanWojciech nie będę się wypowiadać w imieniu "studenckiego radia" pokroju afery.

Co do nas:
A) tak, możesz nawet nigdy w życiu być studentem a dołączyć do nas. Mamy kilku tegorocznych maturzystów.

B) od muzyki masz taki twór jak redakcję muzyczną. Raz na tydzień zbierają się i głosują nad tym, jaka płyta ma bcmyc na dany tydzień płytą tygodnia oraz jakie mają być 4 piosenki (tak, wiem że poprawna forma to utwór) tygodnia, które muszą przejść różne wymogi. Po więcej polecam jak już do nas dołączysz samemu się
  • Odpowiedz
@almex z chęcią bym dołączył, ale już pracuje w radiu. Pisałem, że żałuję tego iż nie dołączyłem do studenckiej stacji wcześniej, naprawdę wiele to daje w późniejszej pracy - przynajmniej na początku. Sam w różnych stacjach zetknąłem się z dwoma osobami, które w cv miały Żaka, stąd wiem, że to fajna sprawa.
  • Odpowiedz