Wpis z mikrobloga

Mam pytanie a mianowicie czy ktoś ma jakieś dobre taktyki na basileusa bo próbowałem odcinać Osmanów po tym jak atakowali Karaman wychodziło co 3 raz i było zarąbiście ale dokupiłem sobie brakujące 7 dlc i nagle 20 razy z rzędu atakują mnie w pierwszej kolejności i nie wiem co robić. Drugie pytanie brzmi co daje i w jakich sytuacjach używać spalonej ziemii bo widziałem że prosi za pomocą tego wojny wygrywają a mój inglisz jest kulawy i nie rozumiem do końca wszystkiego.
#eu4
  • 6
@Imperator_Wladek: Właśnie oglądam regularnie ten kanał i problem jest że wcześniej na 8 podejść 5 się udawało teraz na 20 udało może mi się ze 2 i to takie po którym wskakiwał bankrut i wenecja się po mnie przejżdżała
@Imperator_Wladek: Za którymś razem się udało i mam 1560 rok całe bałkany krym i pół anatolii kosztowało mnie to jednego bankruta i wojnę chłopską ale się udało tylko że nie wiem czy wyrobię się z Basileusem bo resztę anatolii okupuje maneluk który jest 4 razy silniejszy ode mnie albo co gorsza mare nostrum ma ktoś pomysły jaki kraj jest dobry do odtworzenia imperium romana?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mobiux: ja to zrobiłem Polską ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Proponuję: Francję, Kastylię/Aragonię i Austrię czyli duże, silne państwa z którymi i tak będziesz musiał walczyć. Ewentualnie coś włoskiego, aby było bardziej lore'owo