Wpis z mikrobloga

dlatego Niemki lepsze od p0lek, nie dość, że ładniejsze

@moVe: wystarczy spojrzec na zdjecie, to nie jest typowo niemiecka uroda, poza tym jej imie i nazwisko jest tak bardzo "niemieckie"... Dzalto jest tak niemieckie jak Olisadebe polskie Przeciez ona pochodzi pewnie gdzies z Balkanow czy bylej Jugoslawii. Te wszystkie "ladne Niemki" prawie zawsze maja mamusie lub tatusia z Polski, Rosji / dawnego ZSRR, Balkanow, Turcji, Afryki czy krajow arabskich. Nie wiem
niemieckie poczucie humoru ma lekkość batalionu czołgów

@MostlyRenegade: prychłem po twoim komentarzu i nie było by w tym nic zdrożnego ale akurat jem śniadanie i ....
#!$%@? jesteś mi winny za czyścik to ekranów !!!
ten philipsa za 18 zeta może być :))
xdxd uwierz że jeśli dla was polki są "puszczalskie" to niemki czy norweżki które dosłownie uprawiają seks kiedy mają ochotę, z kim mają ochotę by sie wam nie spodobaly xd

@Pierorzek: ale bzdury xD akurat Niemki nie są puszczalskie, Norweżki to inna kultura i totalny luz w podejściu do seksu.
@KiedysBilemRekordyWDeluxeSkiJump: bzdura, w polsce nie masz nawet 1% cudzoziemcow, ok, moze teraz sie zmeinilo i jest wiecej ale jeszcze pare lat temu tak bylo. Chodzilo mi o najblizsza rodzine , rodzice lub dziadkowie, w niemczech aktualnie ponad 50% ma nie niemieckie korzenie , czyli albo rodzice albo dziadkowie sa cudzoziemcami, w polsce jak jest 1% to max.
PS, sprawdzilem ta jovana dzalto urodzila siei z Bosni (Jugoslawii) wiec jest niemka taka