Wpis z mikrobloga

Pająk w BG3:
- wygląda jak #!$%@? i taki jest
- ma więcej pikseli niż całe BG1
- możesz się w niego zmieniać jako druid
- budzi powszechne przerażenie. #!$%@?ą przed nim nawet bazyliszki większe

Pająk z BG1:
- wygląda jak kulka z gówna na nogach z gówna
- wygląda z jaskini Centeol tylko kiedy ona nie patrzy
- nikt nie chce się w niego zmieniać
- budzi jedynie śmiech, nawet wśród koboldów
#baldursgate #gry #heheszki
jakub-dolega - Pająk w BG3:
- wygląda jak #!$%@? i taki jest
- ma więcej pikseli ni...

źródło: comment_1614968039ScxXL6LdsOI0fp5QY3vjWu.jpg

Pobierz
  • 13
Najpierw to cię musi trafić

@jakub-dolega: ten pająk którego zdjęcie wrzuciłeś to pająk fazowy, zdarza się że 2 takie (albo i 4) teleportują się wewnątrz twojej formacji i mogą ci wybić pół drużyny albo zakończyć rozgrywke hc. Magów i złodziei trafiają zawsze, ale problemu z trafianiem zbrojnych też nie mają. To jest imho bardzo ciekawy przeciwnik, który w dodatku ustala reguły spotkania. Aa i odnośnie

nikt nie chce się w niego
@Pasciba: tu https://youtu.be/mc9yEVOuNPw?t=21986 gość mówi, że jak dostaniesz strzała w połowie rundy, po tym jak już rzuciłeś czar w danej rundzie, to ktoś ci padnie. A trzeba dodać że on tam gra w ee i może pomiędzy postaciami odtrutki podawać, gdzie w klasycznym bg1 czas w ekwipunku nie był zatrzymywany. No i nie zadziała w takim wypadku jak na tym filmie, tj. przy zasadzce na wejściu i przy zasadzce przy odpoczynku.
@Neurohaox: Nie wiem, szczerze mówiąc to jedynymi przeciwnikami do których się przygotowywałem były jakieś babeczki po tym jak wyszło się z kopalni nashkel i ogr z ruin firewine. A reszta to taka sama taktyka: khalid, jaheira viconia do przodu, imoen i mój łowca z tyłu, a neera jeb kula ognia i magiczne pociski. Grałem na normalnym poziomie trudności jak coś. Myślę, że w BG2 walki były trudniejsze. Mimo, że po 20h
@Pasciba: baldur na normalnych ustawieniach to jest właśnie takie story mode, ee jeszcze to pogłębia, ale jak zainstalować sword coast stratagems to nawet koboldy w Nashkel dadzą ci popalić ( ͡° ͜ʖ ͡°)