Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie książkę autorstwa pewnego akwarelisty, tylko kurde nie ma w niej akapitów xD To normalne w tym dziele, czy trafiłem jakieś totalnie z-----e wydanie? Nie spodziewałem się, że to się będzie lekko czytało ale bez przesady ;p

#adolfhitler #meinkampf #nazizm #narodowysocjalizm wołam też #konfederacja i #pis bo to wasze klimaty ;ppp
k.....z - Kupiłem sobie książkę autorstwa pewnego akwarelisty, tylko kurde nie ma w n...

źródło: comment_1614881065bJPzPhZTVgTGeRlvOiZwvP.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@pavul0n666 trochę szkoda, ale nie narzekam na brak czasu i lubię poszerzać horyzonty (czasem w dziwnych kierunkach ;p). Być może znajomość tych wypocin przyda mi się np. w jakiejś dyskusji.
  • Odpowiedz
@kaifasz: Przede wszystkim z------ś, bo kupiłeś jedno z tłumaczeń z angielskiego. Niekompletne i z błędami.
Trzeba było kupić ostatnio wydaną ''Edycję krytyczną'' od Bellony, tłumaczone z niemieckiego i opracowane dokładnie z przypisami i objaśnieniami.
Tysiąc stron, kawał drobiazgowej roboty tłumaczące każdy błąd i każde kłamstwo, oraz kontekst historyczny i społczeny, dla zrozumienia sytuacji politycznej.

Porównanie do konfy, pisu czy czegokolwiek - co najmniej nietrafione i niesmaczne.
  • Odpowiedz