Wpis z mikrobloga

- " @widmo82 zerknij bo nie wiem co robic, chciałem kupic na kilka miesięcy bo przecież jest rajd OZE, EV, metale, konopie i inne spolki też w górę, koniec pandemii, szczepionki. Te #pennystock wszystkim rosły. Nie mogę uśredniać bo nie chce ryzykować reszty oszczędności"
- :o

Serio nie wiem co odpisać

#gielda ##!$%@? i chyba #mirkomodlitwa oraz #hazard :D
widmo82 - - " @widmo82 zerknij bo nie wiem co robic, chciałem kupic na kilka miesięcy...

źródło: comment_1614860281gY3ckhlM3aNBeZGsmbgoUz.jpg

Pobierz
  • 31
@widmo82: musisz przeczekać, a jak będzie jeszcze mniej kosztować pomyśl o uśrednieniu w dół. jak jesteś inwestorem a nie handlowcem to patrz na to długoterminowo. ja oszczędzam na emeryturę więc takie 'tymczasowe' wahania mnie nie obchodzą za bardzo, a wręcz są możliwością by dodać więcej za lepszą cenę w porównaniu do tej jaka będzie np za 10 lat.
@mjeziersky: z kwotą to tak róznie moze byc. dla Ciebie $1k moze byc dużo, dla kogoś innego $10k a dla mnie $50k
Jeden odrobi stratę praktycznie nic nie robiac, inny uśredni we własciwym momencie i w lato bedzie na mega plusie nawet jak teraz ma -50% z $50k
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@widmo82: nie no jasne że tak, ale wyglądało to na bardzo pochopne inwestycje dlatego się zastanawiałem bardziej pod względem szastania $, ale no rację masz oczywiście