Wpis z mikrobloga

Poszukuje oczyszczacza powietrza do 39 metrowego mieszkania. Jest jeden duży pokój, korytarz co słuzy za kuchnie i mały pokój. Wiem, że na całe mieszkanie to jeden nie starczy, ale ewentualnie będę przenosił w razie potrzeby.

Zastanawiałem się nad Xiaomi Mi Air Purifier 3H ale wyczytałem, że ma problemy z automatyzacją. Ktoś może się wypowiedzieć, czy da się ustawić takie wartości jak się chce i działa to rozsądnie?

Chyba, że coś innego polecacie w podobnej cenie.
#purifier #oczyszczaczpowietrza
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dawav: do 40 metrowego mieszkania większy jest niepotrzebny a ten przynajmniej malo miejsca zajmuje i nie ma problemów z wymianą filtrów. Automatyzacja spoko zwłaszcza jak już masz inne urządzenia Xiaomi.
@Dawav: mam Mi pro 3 rok chyba i nie doświadczam problemów, nawet filtry kupuję inne to tylko mi mówi że wolałby swoje, ale się nie buntuje.
Automatyzacja - jeśli mówimy o tym, że przyspiesza jak jest syf - działa i dlatego właśnie trzymam go na stałe w trybie nocnym, bo na auto potrafi być głośny, a ciszę cenię bardziej niż czystość ;)
@Dawav: oo, dopiero się dowiedziałem, że mam taką opcję :D normalnie z tego nie korzystałem, ale zwykle powietrze mam niezłe, no chyba że smażę burgery to wtedy nie :P

Opcja ustawień ręcznych w aplikacji faktycznie jest, czy działa nie testowałem, ale chyba nie powinno być problemu. Przy trybie auto jak smażę burgery, to odpala helikopter sam z siebie, więc chyba nie był ustawiony po chińsku?
@lotos10 a to nie jest tak że jak ustawisz własne reguły to szybciej reaguje ? Widziałem różne ustawienia że ustawia się powyżej X pm 2.5 to uruchamia się tryb manualny.
@lotos10 tak rozumiem. Tyle że przypadkiem nie jest tak, że wersja EU ma progi z Europy? Aż mi się nie chce wierzyć że aż takie opóźnienie jest.