Wpis z mikrobloga

Chcialem zaczac przygode z Diablo. Za chwile startuje kolejny sezon i pomyslalem, ze to dobry moment na start. Troche czytalem, ale nie kumam co to sa tiery? np. S-tier, A-tier itp. chodzi o to, ze w danym sezonie sa jakies klasy lepsze od innych czy jak? #diablo3
  • 11
@nobrain Tak, zależy od setu (zestawu przedmiotów). Przy czym ma to znaczenie jeśli chcesz biegać wysokie poziomy głębokich szczelin. Teraz to na spokojnie przejdź kampanię, żeby odblokować tryb przygody.
@nobrain: ja kampanii w d3 jeszcze nie przeszedłem ani razu. Właściwie nic ni nie daje tylko cie opóźnia. Lepiej na icyvains poczytaj jak szybko wbijać lvle, chyba że zaczniesz już po starcie sozonu i ktoś Ci wbije szybko
Chcialem zaczac przygode z Diablo. Za chwile startuje kolejny sezon i pomyslalem, ze to dobry moment na start.


@nobrain: Dobry start.

Nie graj NS (tryb normalny), bo tam grają tylko nowi gracze przez przypadk oraz boty oraz ci co nie mają paru dni w sezonie na sezon, w NS nie uzyskasz pomocy chociażby w zrobieniu taxi a nawet problem będzie z robieniem bounty (konieczne elementy matsów do crafu), bo grasz sam
@KittySlayer: dzięki za odpowiedź! jeszcze jedno pytanie - endgame (cokolwiek to w diablo oznacza ;-) robi sie glownie samemu czy mozna robic z randomami? na razie gram z dwoma znajomymi ale wiem, ze oni nie beda grali tak hardkorowo jak ja i w ktoryms momencie zostane sam.
endgame (cokolwiek to w diablo oznacza ;-


@nobrain: Endgame w D3 sprowadza się w gruncie rzeczy do wbijania coraz wyższego paragonu i robienia coraz wyższego GRa i można to robić solo albo w teamie, bo mamy dwa rankingi: solowy oraz w grupie (różne warianty np. w trzech czy czterech).
W Diablo gear OP lub prawie OP robimy szybko (w stosunku do PoE), to jest ekspresowe tempo i szybko dochodzimy do wniosku,