Wpis z mikrobloga

@pakxty: Szybka odpowiedź - nigdy xD Obstawiam, że zakopali projekt - play_polska jeszcze w 2019 deklarowało, że już zaraz, że już niebawem. Tymczasem may 2021 i dzisiejsza standardowa odpowiedź to właśnie powyższe "Zachęcamy do obserwowania nas".
W lipcu kończy mi się z nimi umowa i ciao.
@pakxty: I co już jest?
Chciałem kupić samsung galaxy watch 4 z LTE.

Masz już jakiś smartwatch z esim? Trochę nie wiem jak się za to zabrać. Muszę kupić w sieci (play / orange itp?) czy kupić osobno i jakoś parować?
@hektor190: Olałem sprawę i kupiłem wersje bez LTE. Telefon mam zawsze przy sobie wiec finalnie ta opcja była dla mnie odpowiednia. Drugi raz nawet gdyby play miało esim to i tak kupiłbym watacha bez lte
@play_polska: można prosić o jakikolwiek update w sprawie wprowadzenia esim? Kiedyś byliście topową siecią pod kątem wprowadzania nowości w Polsce, natomiast od momentu zwolnienia Gruszki mam wrażenie, że staneliscie w miejscu. Wygląda to na olbrzymie cięcia środków na rozwój i marketing.
@eintopf: Tak to, jak widzisz nawet nie odnieśli się. Jest kasa na przejęcia, ale zdechną w tyle przez przestarzałą technologię. 12 lat moja ulubiona sieć, kilkadziesiąt numerów aktywnych, ale czas się zmywać.
e


@bhp15973: esim to najwieksze zlo jakie powstalo, mam z orange. Niechcacy usunalem esima z telefonu- ile zachodu bylo zeby to przywrocic bedac za granica. Gdyby nie pomoc matki w salonie to zostalbym bez numeru telefonu.

Teraz nastepny problem bo chce oddac telefon do serwisu appla. Tez problem xD nie oddam i gwarancja mi zleci bo XXI wiek i tej eSim nie da sie skopiowac ot tak. Musialbym jechac do salonu
jasne, mi zależy na pełnym użyciu zegarka galaxy watch 4, więc eSIM jest mi potrzebny tylko do powielenia fizycznej karty SIM, którą mam w telefonie
Poza tym można zrobić backup telefonu i wtedy po odtworzeniu go karta eSIM również powinna się dograć :)
@blur: przekładają termin i tylko obiecują, handlowiec powiedział mi że może na wiosnę 2022. Pewnie znowu przełożą. Jest dużo czasu na migrację do innych operatorów. Może w końcu pójdą po rozum do głowy. Kiedyś to była najbardziej innowacyjna sieć, dzisiaj najbardziej w tyle. @play_polska - czekamy!