Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 37
32 274 + 60 + 100 = 32 434

25 lutego w warunkach wiosennych 60 km było czystą przyjemnością i gdyby nie szukanie kwadratów po polach, miałbym pewnie średnia powyżej 30 km/h.

Za to wczorajsza setka była chyba najtrudniejszą, odkąd jeżdżę takie dystanse. Sponiewierało mnie konkretnie :) Łącznie prawie godzina na 3 przerwy.
Po 70 km musiałem zmienić koszulkę, bo i ona, i kurtka były już tak mokre, że zaczęło mnie wychładzać. Założenie suchej z windstopperem poprawiło komfort, ale do przebrania musiałem zdjąć rękawice, które też były całe mokre. Dłonie mi skostniały i po kolejnych 5 km myślałem, że je odmrożę. Na szczęście mijając Orlen przypomniałem sobie o patencie z foliowymi jednorazówkami i to mnie uratowało :) Ale i tak ostatnie 10 km robiłem w tempie 19-22 km/h.
Chyba zrobiłem błąd biorąc tylko 190 kcal w postaci prażonych pestek dyni :)
Wypiłem dwa litry wody, a i tak wróciłem 2,5 kg lżejszy :)

#rowerowyrownik #kwadraty #rower

Wpis dodany za pomocą tego skryptu
kasin - 32 274 + 60 + 100 = 32 434

25 lutego w warunkach wiosennych 60 km było czyst...

źródło: comment_1614506476F2ln3jdnFnkyVi7xUZiFMF.jpg

Pobierz
  • 10
@black_mayonnaise To jest dobrane i ustawione przez fittera ( ͡° ͜ʖ ͡°) Odradzał mi jazdę, ponieważ fitting nie jest jeszcze skończony, bo czekam na korbę 160 mm zamiast fabrycznej 175 mm, ale już jest lepiej niż wcześniej, a chciałem przetestować siodełko. Rura sterowa zostanie przycięta po ustawieniu całości.
@JestemKrzysio Serio ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podczas fittingu uwzględnia się wymiary i budowę ciała, zwyrodnienia z grubo ponad 30 lat życia i związaną z tym biomechanikę układu ruchu.
Nie chce mi się wchodzić w szczegóły, ale prawie 30 lat uprawiania sportu trochę człowieka "skrzywia" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kasin: dalej zdziwienie mi nie mija, bo rower/rama nie są takie małe a tu korba z ramionami 160mm...
Akurat z fitingiem to mam złe doświadczenia, byłem w paru miejscach i każdy chciał mnie sadzać na zbyt krótkim rowerze ze sztycą bez offsetu - mimo sugestii, że zawsze jeżdżę na offsecie i w pozycji rozciągniętej/wydłużonej, i tak jest mi tak lepiej. Widocznie mocno nie pasuję do wzorca ;)