Wpis z mikrobloga

@Lewusx: Na tych gumach cwiczylem przy 1 lockdownie, można sobie z tych gum jedynie zrobić proce i postrzelac do kaczek xD.. Zupełnie nie moja bajka, nie mój klimat, to nawet nie jest blisko siłowni. Pompki+drążek+gumy+rowerek stacjonarny+plecak z obciążeniem=nic bardziej #!$%@? jednocześnie zenujacego nie czułem nigdy po treningu. Czułem się jak po dobrej rozgrzewce gdzie w myślach aż się palilem żeby podnieśc/wycisnąć sztangę. Zenua (pisze tylko o swoich odczuciach)
@szyryfyry1: Nie każdemu to podpasuje, ja trenowałem na nich 1 tydzień, frustracja narosła i wyłożyłem trochę pieniędzy i zrobiłem swoją własną siłownie, tylko że z moim stażem wątpię żeby było można zaliczyć na nich progress. Także jak najbardziej rozumiem. Mam kilku podopiecznych którzy sobie chwalą i są zadowoleni z efektów więc co osoba to inne podejście/gusta/odczucia. :)
@Jeden_Dwa_Trzy_: przez 2 miesiace to nawet jakbys NIC nie robil to nie stracilbys miesni (jesli bysnfostarczal odpowiednia ilosc bialka)

Oczywiscie im masz dluzszy staz, tym dluzej miesnie Ci beda "spadac" po zaprzestaniu treningu, ale bylo wiele badan i czesto eynikalo z nich ze pierwsze zauwazalne efektu spadku masy miesniowej byly o llpo 4-6 miesiacach niecwiczenia (w przypadku zaawansowanych zawodnikow z kilkuletnim stazem)