Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nytro: Jakbyś pamiętała, to daj znać jak poszło i czy było warto. :)

Kumpel parę lat temu ruszył na krótko dorobić. I finalnie ściągnął kobietę i dziecko do siebie bardzo sobie chwaląc życie u wiatraków. Także powodzenia i oby Tobie również się udało :).
@nytro: Holandia to dno chyba największe w całej Europie, jak nie pyknie to zapraszam do mnie do UK (nie wiele lepiej ale lepiej niż w NL) na zadupiu jest fabryka gdzie ładnie płacą i pełno takich osób jak ty którzy dopiero z PL uciekli :)

Ogólnie to i tak dobry wybór i życzę powodzenia :P
@nytro: Uważaj na siebie, nie zadawaj się z ludźmi tylko po to to by przypodobać się komuś, tam w Holandii jest dużo świrów do momentu aż trafisz na jakaś fajną ekipę.
Będzie dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
@aethos: ja pracuję na normalnym kontrakcie teraz np. U mnie przyjmują też ludzi bezpośrednio na kontrakt którzy przyjdą 'z ulicy', również Polaków ;) Praca typu wysyłka zamówień internetowych. Na vasta biorą z ulicy? To mnie zaskoczyłeś, aż tak ciężko na rynku pracy o ludzi?
@S__a69 nie, wiedziałam że muszę z kimś wytrzymać rok więc wolałam je nacpac i się zakumplowac, choćby po to żeby mnie nie dręczyły. Pomogło i miałam spokój
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DamianooTrucker: fasta czyli kontrakt na czas nieokreślony dostajesz dopiero po 2 latach pracy. Minimum angielskiego i masz pierwszy kontrakt na pół roku. Ale wiadomo, że jak będziesz w kulki leciał to Cię zwolnią po miesiącu ;)