Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@aethos: ja pracuję na normalnym kontrakcie teraz np. U mnie przyjmują też ludzi bezpośrednio na kontrakt którzy przyjdą 'z ulicy', również Polaków ;) Praca typu wysyłka zamówień internetowych.
A Ty byś nie rzuciła pracy w biurze, gdzie jesteś wykorzystywana i dostajesz 2,5 K miesięcznie mając zapieprz taki, że zapominasz jak się nazywasz? ;)


@nytro: Mialbym wywalone i cieszyl sie widokiem janusza, ktory sie wqrwia widzac jak mam wyyebane. Przy okazji szukal nowej roboty. Serio, masz doswiadczenie biurowe i wybierasz prawdziwa gownoprace za granica...

Niemniej powodzenia. Ten kraj i tak juz idzie na dno, wiec ta impulsywna decyzja moze sie
@nytro: Będzie dobrze! Trzymam za Ciebie bardzo mocno kciuki. Moja koleżanka też kiedyś pojechała do Holandii do pracy (nie wiem jaką Ty znalazłaś ofertę, ale ona zaczynała od zwykłej pracy w magazynie) i z czasem zaczęła piąć się coraz wyżej, aż dorobiła się fajnego mieszkanka (w NL na wynajem, a w Polsce postawiła domek dla siebie i rodziców), latała na wycieczki do Meksyku, Stanów, Włoch itd. Na początku też była przerażona,
@nytro: są dwie rzeczy na które trzeba uważać na emigracji. Używki i Polacy ;) pracuj, odkładaj i wracaj. Zbyt wiele ludzi poznałem którzy przecpali co mali i po 10 latach maja mniej niż jak przyjeżdżali.
Traktuj to jak przygodę i postaraj się coś zobaczyć, poznać język i kulturę. Ja po 4 latach w uk oprócz pieniędzy nabrałem wielu doświadczeń których nie żałuje. No i jeszcze raz zwiedzaj ;)