Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bastek66: Jak by się nie odważyli? Już zrobili czarnego Batmana, jest czarna Batwoman. Ja to bardziej bym się martwił czy Supek nie będzie super hiper gejem z kosmosu a jego słabością żeński kryptonit.
@W_k_u: Ta, chcieli się przypodobać Obamie więc zrobili Calvina Ellisa, który nie tylko jest Supermanem ale także prezydentem USA w swoim uniwersum. Żenada.
A robienie z tego filmu to niepotrzebne komplikowanie, poza tym on nawet nie swojego originu porządnie napisanego w komiksach.
@bastek66: Eh daleko mi do bycia lewakiem wręcz przeciwnie ale przyczepienia się że niektóre postacie robi czarne jest idiotyczne zwłaszcza biorąc kontekst historyczny. Rozumiem jak się ludzie czepiają ze królowa Anglii robią czarna - to jest idiotyczne - ale postacie jak elektro, jimmy olsen czy lex luthor to jeden #!$%@? jaki ma kolor skory
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bastek66: czarny Superman na 100%. Pół iedy jak to będzie Calvin. Znając dzisiejszy Hollywood to może być Clark. Dżejdżej #!$%@? to jeszcze bardziej niż starwarsy. Co ten WB ma w bani to ja nie wiem...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bastek66: WB lubi brać spadochroniarzy z Disneya. Jakby nie zauważali, że nie bez powodu Disney przestał z nimi współpracować. Generalnie kompleks Marvela/Disneya i nieudolne próby kopiowania formuły doprowadzą ich do ruiny. Mieli szansę na własną ścieżkę w superbohaterami konie to wola być ułomnym klonem konkurencji. Aktualnie Disney to Superman a WB to bizarro w tej relacji.
@SLyer: Właśnie patałach nadal jest scenarzystą Captain America. Kto to w ogóle czyta, popatrzyłem na stronę wiki/fandom najnowszego zeszyt kto się pojawia w aktualnym arcu i są Alexander Lukin kontrolowany przez Red Skulla oraz Sin. Przecież to było 15 lat temu gdy Brubaker miał swój run, capeshit to pozbawione oryginalności gówno krążące w kółko. Do tego szajs jest drogi - 4 dolany za 32 kolorowe strony.