Wpis z mikrobloga

Mirabelki sympatyczne, jaki szampon do codziennego stosowania? Skóra ma skłonność do przesuszania się i łupieżu.
Bonusowe punkty jakby dało kupić się w Rossmannie, nie musi być manly man i może pachnieć kwiatami czy coś. #wlosy #kosmetyki #mirabelkopomusz
  • 12
@kos_: Polecam Cannaderm Capillus szampon konopny przeciwłupieżowy. Pewnie modki zaraz usuną, tak jak usuwają każdą propozycje czegokolwiek co ma konopny w nazwie, ale zostawiłem też info na pw :) Warto się zapoznać z produktem, bo ma naprawdę fajne nawilżające właściwości, dobrze regeneruje skórę, odżywia ją i zapobiega powstawaniu łupieżu.
@kos_: mam podobny probelm ze skora glowy, przesuszona, podrazniona, sklonnosc do lupiezu i swedzenia (mozliwe, ze to ŁZS, ale nigdy tego nie potwierdzilam u dermatologa) - kilka miesiecy temu zaczęłam uzywac YOPE świeża trawa, jest troche wodnisty, ale nie ma CB (skladnik, ltory poonoc wiele osob podraznia). W kazdym razie jeat duzo lepiej, choc wciaz nie idealnie, imo warto wyprobowac. Jest dostepny w rossmanie
@kos_: szampon nacomi z olejem migdałowym jest delikatny i nie przesusza skóry, minus musiałbys pewnie go zamówić ale jest bardzo wydajny, na dłuższe włosy i dwukrotne ich mycie co dwa - trzy dni starczy mi spokojnie na cztery miesiace więc rekompensuje się tu jego cena z wysyłką