Wpis z mikrobloga

Nijaka @kleopatrixx wymyśliła sobie, że nie można na wykopie umieszczać nieocenzurowanych zdjęć umierających ludzi, które dostępne są w internetach. Groziła mi nawet pozwami, ale ostatecznie postanowiła mnie zablokować.

Teraz wychwala zaradność Korwina i zestawia go z Adrianem Zandbergiem, który według promotorki i wielbicielki #konfederacja, jest biedakiem, który nic nie ma. Udowadnia to pokazując oświadczenie majątkowe Zandberga, w którym napisał, że posiada 8000 zł. Komentuje to słowami:

"Krótkie rączki do pracy i wielka morda do darcia się o czyjeś pieniądze" - skąd my to znamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Nie wspomniała o mieszkaniu Zandberga wycenionym na milion.

Nie pisze też o innych założycielach Konfederacji, którzy są rówieśnikami lidera Razem, a którzy w życiu dorobili się ułamka tego co ma Zandberg.

Taki np. Bosak ma w oświadczeniu majątkowym 10 tys. zł. Tylko tyle. I nic więcej.
Berkowicz ma niecałe 100 tys. i. 14-letnią toyotę.
A Winnicki ma - uwaga - to jest niesamowite. Facet ma 35 lat i cały jego majątek to... 4.300 zł

To jest całe prawactwo w pigułce.

Krótkie rączki do pracy, wielka morda do darcia się o wolnym rynku i mały rozumek, który niczego nie ogarnia

#bekazprawakow #bekazkonfederacji #prawactwotoklamstwo #prawactwo #bekazpodludzi #razem #neuropa

ps. Przekażcie jej, że się z niej nabijają na mirko.
pokpok - Nijaka @kleopatrixx wymyśliła sobie, że nie można na wykopie umieszczać nieo...

źródło: comment_1614352581dzFCBMhuMN0lqD5n3gFb4N.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wspomniała o mieszkaniu Zandberga wycenionym na milion.


@pokpok: Odziedziczone. Akurat jak na kogoś kto robił z IT a potem wyciskał pieniądze z subwencji partyjnej jak cytrynę to ma żałosny majątek. Praktycznie nic nie zaoszczędził przez całe życie i cały majątek jaki ma jest ze spadku.

I tak konfederaci mają równie gówniany. Podawanie jednak mieszkania Zandberga to jest ten sam temat co odziedziczony dom Korwina.
  • Odpowiedz
@Herubin: Brzydko jest kłamać.

Ty skąd masz mieszkanie? Kupiłeś, odziedziczyłeś?

Mam wariant mieszany. Odziedziczyłem po babci mieszkanie dwupokojowe. Potem prowadziłem firmę, nieźle zarabiałem na programowaniu. Kupiliśmy wtedy drugie mieszkanie na pracownię. Na koniec sprzedaliśmy to po babci, sprzedaliśmy pracownię, dołożyliśmy oszczędności i kupiliśmy to, w którym mieszkamy teraz.

Bez kredytu?

Bez. Więc jak na moje pokolenie mam sytuację naprawdę dobrą. Ale nie będę zamykać oczu na tych, którzy mają gorzej, ani udawać, że „każdy mógł tak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pokpok: pisałem już gdzieś że wg oświadczeń majątkowych te cwaniaczki powinni stać w kolejce po żarcie w noclegowni. A bosakowi dziecko powinni zabrać bo przecież nic nie ma. Zwyczajnie utrzymują ich te wszystkie organizacje dziwne
  • Odpowiedz