Wpis z mikrobloga

Zajebisty rpg ( ͡° ͜ʖ ͡°) każda postać ma charakter, duża ilość unikalnych ścieżek dialogowych zależnie od postaci którą się rozmawia z npc, dobrze zrobiony dziennik. Wiele questów można ukończyć na różny sposób. Wbudowane w grę najpopularniejsze mody usprawniające rozgrywkę. W miarę intuicyjny system rozwoju postaci.
Wady to bardzo powolna walka ale nie jest to problem którego Cheat Engine i prędkość 1.5x nie jest w stanie rozwiązać.
#gry #divinityoriginalsin2
Cavalorn - Zajebisty rpg ( ͡° ͜ʖ ͡°) każda postać ma charakter, duża ilość unikalnych...

źródło: comment_1614168589Nuvv9Qrn7o61Kwv6wkURwb.jpg

Pobierz
  • 7
@Cavalorn: Gra jest spoko jako gra, ale fabularnie nic z niej nie pamiętam i nawet nie jestem w stanie podać imienia jakiejkolwiek postaci, czy chociaż jednego questa. Nie mówię już o tym, że po 40h jedna walka trwa godzine.

Widać, że jest robiona pod coopa przez to traci mocno doświadczenia dla jednego gracza. Pillarsy dużo lepsze pod względem budowy świata, postaci, dialogów, mitologii czy intrygi
Original Sin 1 i 2 to niesamowicie przereklamowany szajs


@stulejan_perspective: Też kompletnie nie rozumiem fenomenu tej serii gier. Jeszcze Original Sin 1 miała jakiś urok nowości na początku, na tej pierwszej mapie w tym miasteczku stylizowanym na środziemnorskie. Ale to bardzo szybko mija. Mało kto przeszedł grę dalej - patrz statystyki osiągnięc steama i nie jest to dla mnie dziwne. Ja dobrnąłem niemal do końca i miałem już dosyć, bo wszystkie
Wady to bardzo powolna walka ale nie jest to problem którego Cheat Engine i prędkość 1.5x nie jest w stanie rozwiązać.


@Cavalorn: bardzo mocno to, przy czym ja grałem z 2x ( ͡° ͜ʖ ͡°) I jeszcze mod na poprawę zakresu ruchu kamery.

W każdym razie ja bawiłem się wyśmienicie, po odjęciu bolączek z tempem i kamerą gra jest dla mnie fantastyczna i wylądowała w moim top
@Cavalorn: Mi brakuje poważniejszej, bardziej mrocznej szaty graficznej i historii. O ile dwójka stara się lepiej podejść w tej kwestii od pierwszej części, to nadal jest to takie "baśniowe fantasy" rpg. Oczywiście same rozwiązania i różne ścieżki podejścia do questów są fajnie zrobione, ale fabularnie to jest nadal sztampa jak dla mnie i jak mireczek powyżej pisał - fabuła nie zapada w pamięć. Walka akurat najbardziej mi się podobała, ale ja