Wpis z mikrobloga

@Walus002: Konfederacja to też jedyny klub/koło spoza ZP w Sejmie, które wyraziło chęć poparcia rządu mniejszościowego PiSu w zamian za bardzo drobną przysługę: wprowadzenie ustawą zakazu marszów LGBT i pokazywania osób homoseksualnych w telewizji. Tak tanio się przynajmniej sprzedawali w 2019 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z ostatniej wypowiedzi Dziambora można jednak wnioskować, że teraz zrobią to nawet za Ziobro.
R187 - @Walus002: Konfederacja to też jedyny klub/koło spoza ZP w Sejmie, które wyraz...
@Walus002 to nie ma nic wspólnego z byciem lub nie byciem wolnościowcem. Zgodność ustawy z Konstytucją po prostu należało sprawdzić, nawet jeżeli rozstrzygnięcie prowadzi do ograniczenia wolności - Konstytucję zawsze przecież można zmienić. To nie wina obecnych rządzących, że została napisana tak niechlujnie. Należy szanować prawo i wszelkie ustawy/rozporządzenia niespójne z ustawą zasadniczą trzeba prostować. Konfederacja zachowała się słusznie bez względu na to jaki mają stosunek do aborcji
@shoananas: Łap bo przeoczyłeś post wyżej tak bardzo za wolnością xD

Konfederacja to też jedyny klub/koło spoza ZP w Sejmie, które wyraziło chęć poparcia rządu mniejszościowego PiSu w zamian za bardzo drobną przysługę: wprowadzenie ustawą zakazu marszów LGBT i pokazywania osób homoseksualnych w telewizji. Tak tanio się przynajmniej sprzedawali w 2019 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z ostatniej wypowiedzi Dziambora można jednak wnioskować, że teraz zrobią to nawet
@Walus002 spokojnie kolego, nie przeoczyłem. nie chce mi się po prostu po raz drugi prostować głupoty jednego z użytkowników. wczoraj już wystarczająco dużo czasu na to poświęciłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.wykop.pl/wpis/55711013/gospodarka-bulwo-%CA%96-konfederacja-bekazprawakow-neu/

@R187 ale ja nie piszę o opinii członków TK, którzy muszą się liczyć, że decyzja może nie spodobać się społeczeństwu. może gdyby orzekali anonimowo to ten śmieszny kompromis już dawno by zniknął, a rząd Platformy 15
@shoananas: bardzo słusznie i w nagrodę wrócili w okolice progu wyborczego w czasach gdzie można ugrać najwięcej orając nieudolny rząd i trafiając do poszkodowanych lockdownem. Gdyby nawet wsktzesili Wilczka to i tak sprawa aborcji przytrzyma ich na dnie.
@hx103u: no tak średnio skoro od grudnia im rośnie i w marcu wrócą na stabilne, uśrednione 8% sprzed zamieszania z aborcją xD dodatkowo te średnie bardzo zaniża upośledzony IBRIS, który zawsze daje Konfie nierealnie mało w porównaniu do innych sondażowni. na przykład taki IBSP dał im 2 stycznia 12% - to sondażownia, która podczas ostatnich wyborów pomyliła się najmniej :)
shoananas - @hx103u: no tak średnio skoro od grudnia im rośnie i w marcu wrócą na sta...

źródło: comment_1614098987JEnRDxmeRGEW8RqN6op3es.jpg

Pobierz